Rachel Bilson nazywa rozstanie z Billem Haderem “trudniejszym niż poród”

1 minute, 25 seconds Read

Ku zaskoczeniu Aubrey Plaza, Rachel Bilson odniosła się do swojego przeszłego romansu z Billem Haderem w rzadkim i szczerym komentarzu na temat jej życia randkowego.

Jak się okazuje, Bill Hader po prostu nie był przeznaczeniem Rachel Bilson.

Chociaż aktorka O.C. nigdy nie była jedną z osób, które ujawniają szczegóły dotyczące jej życia miłosnego, ostatnio poruszyła temat swojego związku z wychowankiem Saturday Night Live podczas dyskusji na temat ich filmu z 2013 roku, The To Do List. Podczas rozmowy z odtwórczynią głównej roli w komedii, Aubrey Plaza, w czerwcowym odcinku jej podcastu Broad Ideas, Rachel, 40, potwierdziła, że ona i Bill, 44, umawiali się “dwa lata temu”.

Jako świadectwo tego, jak bardzo była para była skryta w sprawie romansu, wiadomość ta była rewelacją dla Aubrey. “Mówisz poważnie?” zapytała gwiazda Parks and Recreation. “Nie wiem nic. Nic nie wiem.”

“Umawialiśmy się,” zapewniła Rachel. “Poszłam z nim na pieprzone Złote Globy”.

Rzeczywiście, para wystąpiła razem na czerwonym dywanie Złotych Globów w 2020 roku, zaledwie kilka tygodni po tym, jak zostali zauważeni na randce z kawą w rodzinnym mieście Billa w Tulsa, Okla. Jednak sprawy nie wypaliły i dwa wywołały to quits w lipcu 2020 roku, ws w tym czasie, że Rachel była “absolutnie zdewastowana”.

Aktorka Hart of Dixie nie podzieliła się więcej na temat związku z Aubrey, ale poruszyła temat szczególnie trudnego rozstania podczas poprzedniego odcinka swojego podcastu. Nie wymieniając swojego ex, Rachel przyznała gościowi Mandy Moore, że “przeszła przez naprawdę trudne rozstanie i było to podczas pandemii”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.