Przyjaźnie rodziny Kardashian-Jenner z ich byłymi: Przewodnik

1 minute, 30 seconds Read

Trzymaj przyjaciół blisko … ale swoich byłych bliżej? Rodzina Kardashian-Jenner jest znana z utrzymywania dobrych stosunków ze swoimi byłymi.

Kris Jenner pozornie ustanowiła precedens, kiedy pozostała przyjazna z byłym mężem Robertem Kardashianem Sr. przed jego śmiercią w 2003 roku.

“Zajęło mi to kilka lat po tym, jak Robert i ja rozwiedliśmy się, ale staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi”, powiedziała momager w Keeping Up With the Kardashians w 2019 roku. “Więc wiem coś lub dwa o przyjaźni z twoim byłym i coparentingu”.

Podczas tego samego odcinka Kourtney Kardashian ujawniła, że jej matka i ojciec, którzy sfinalizowali swój rozwód w 1991 roku, byli jej inspiracją do utrzymania przyjaźni z ex Scottem Disickiem.

“Wiem, że z moimi rodzicami, jak tylko wszyscy się dogadywali, życie było o wiele łatwiejsze. Czuło się, że wszyscy są szczęśliwi” – wyjaśniła Kourtney, która dzieli z Disickiem synów Masona i Reign oraz córkę Penelope.

Khloé Kardashian i Kylie Jenner poszły w ślady swojej matki i siostry z odpowiednimi eksami Tristana Thompsona i Travisa Scotta.

“Zdecydowanie biorę dużo nauki [i] wskazówek od Scotta i Kourtney”, Khloé, która dzieli córkę True z Thompsonem, powiedziała Us Weekly wyłącznie w 2019 roku. “Robią taką bezproblemową pracę w tym”.

“Nie ma w tej chwili żadnych animozji, złej woli ani żadnych negatywnych uczuć. Oboje odkładają na bok wszelkie romantyczne różnice, aby być najlepszymi rodzicami na świecie dla swojej córki. Kylie poszła w tym względzie w te same ślady co jej siostry Khloe i Kourtney” – powiedział insider w 2019 roku.

Przewiń, aby zobaczyć przewodnik po relacjach Kardashianów-Jennerów z ich byłymi – od Frencha Montany po Adrienne Bailon:

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.