Priyanka Chopra uważała, że jest bardziej utalentowana niż jej „jaśniej karnowane koleżanki”, otwiera się na temat kolorystyki

2 minutes, 21 seconds Read

Priyanka Chopra powiedziała, że nazywano ją ciemną, a nawet uważała, że nie jest „wystarczająco ładna” i że należy mówić takie rzeczy.

Priyanka Chopra skłoniła ludzi do komentowania jej koloru skóry i nazywania jej ciemną, podczas jej wczesnej fazy w przemyśle filmowym. Po swoim debiucie aktorskim w tamilskim filmie Thamizhan w 2002 roku, Priyanka wkrótce pracowała w filmach takich jak Hero The Story of A Spy , Andaaz i Plan na początku XXI wieku. Podczas gdy rządziła branżą dzięki swoim przebojom i popularnym filmom, dopiero w 2015 roku stała się międzynarodową gwiazdą dzięki amerykańskiemu serialowi Quantico. Od tego czasu pracowała przy Baywatch, Is’t It Romantic i wielu innych międzynarodowych projektach. (Przeczytaj także: Priyanka Chopra wśród 4 Indian na liście 100 wpływowych kobiet BBC)

Priyanka została niedawno wymieniona na liście 100 wpływowych kobiet roku BBC. Oprócz Priyanki, inżynier lotniczy Sirisha Bandla, pracownik socjalny Sneha Jawale i zdobywca Bookera, Geetanjali Shree, byli innymi Hindusami, którzy znaleźli się na liście.

Rozmawiając z BBC w niedawnym wywiadzie, Priyanka powiedziała o koloryzmie w Bollywood, powiedziała: „Nazywano mnie„ czarnym kotem ”,„ mrocznym ”. To znaczy, co w ogóle oznacza „mroczny” w kraju, w którym dosłownie wszyscy jesteśmy brązowi? Myślałem, że nie jestem wystarczająco ładny, wierzyłem, że będę musiał pracować dużo ciężej, chociaż myślałem, że prawdopodobnie jestem trochę bardziej utalentowany niż moi koledzy aktorzy, którzy mieli jaśniejszą karnację. Ale pomyślałem, że to słuszne, ponieważ było tak znormalizowane. ”

Dodała: „Oczywiście, to pochodzi z naszej kolonialnej przeszłości, nie minęło nawet 100 lat, odkąd zrzuciliśmy Brytyjski Raj, więc myślę, że nadal go trzymamy. Ale to od naszego pokolenia zależy, czy będzie w stanie wyciąć te więzi i zmień to tak, aby następne pokolenie nie odziedziczyło kapitału przypisanego jasnej skórze”.

W zeszłym tygodniu Priyanka wzięła udział w drugiej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Morza Czerwonego w Arabii Saudyjskiej. Freida Pinto, Shah Rukh Khan i Kajol również uczestniczyli w festiwalu.

Ostatnio widziana w The White Tiger i hollywoodzkim filmie Matrix Resurrection, Priyanka ma teraz w przygotowaniu kilka innych filmów w języku angielskim. Należą do nich międzynarodowe projekty, takie jak It’s All Coming Back To Me i Russo Brothers’ Citadel, których premiera będzie miała miejsce w Prime Video. Richarda Maddena zobaczymy także w serialu obok Priyanki.

Następnym filmem w języku hindi, w którym pojawi się Priyanka, jest Jee Le Zaraa. Jest reklamowany jako film o kobiecym kumplu, w którym występują także Alia Bhatt i Katrina Kaif.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.