Priyanka Chopra ujawnia, że ​​zarabiała zaledwie 10% pensji bohatera, czekając na niego godzinami na planie na początku

2 minutes, 7 seconds Read

Priyanka Chopra opowiedziała, jak aktorki były niesprawiedliwie traktowane w branży, kiedy dopiero zaczynała.

Priyanka Chopra jest jedną z czterech Hindusek, które znalazły się na liście „100 kobiet” BBC w tym roku. Aktorka ujawniła teraz w odpowiednim wywiadzie, że nie zawsze było jej tak dobrze. Mówiła o tym, że nigdy nie otrzymywała wynagrodzenia równego męskiej roli we wczesnych latach w Bollywood, a także o tym, jak mężczyźni zdobyli specjalne przywileje na planach filmowych. (Przeczytaj także: Kangana Ranaut ujawnia, że nie jest „niedopłacana”, gdy zapytano ją o parytet płac w przemyśle filmowym: „Wszyscy mężczyźni mi pomogli”)

„Nigdy nie miałem parytetu płac w Bollywood. Zarabiałbym około 10% pensji mojego współaktora płci męskiej. To (różnica w wynagrodzeniach) jest duża, zasadniczo duża. I tak wiele kobiet wciąż ma z tym do czynienia. Jestem pewna, że ja też tak zrobię, jeśli będę teraz pracować z męskim współaktorem w Bollywood” – powiedziała. „Moje pokolenie aktorek zdecydowanie prosiło (o równe wynagrodzenie). Prosiliśmy, ale go nie dostaliśmy”.

Priyanka mówiła również o traktowaniu, jakie otrzymywała na planie i o tym, jak myślała, że to coś normalnego. „Myślałam, że siedzenie godzinami na planie jest całkowicie w porządku, podczas gdy mój współaktor po prostu nie spieszył się i decydował, kiedy chce się pojawić na planie, kiedy będziemy kręcić” – powiedziała.

Mówiła również o tym, jak inaczej wygląda sytuacja w Hollywood, kiedy powiedziała, że Citadel po raz pierwszy będzie miała męskiego współprowadzącego, Richarda Maddena. „Cóż, pierwszy raz zdarzyło mi się to w Hollywood. Więc nie wiem, co dalej” – powiedziała.

Wyprodukowany przez Russo Brothers film Citadel trafi na platformę OTT w Prime Video. Nadchodzący serial science-fiction wyreżyserował Patrick Morgan, aw roli głównej występuje Richard Madden u boku Priyanki. Priyankę zobaczymy także w międzynarodowym projekcie Love Again z Samem Heughanem.

W Bollywood zagra wraz z Alią Bhatt i Katriną Kaif w filmie Jee Le Zaraa Farhana Akhtara, który zapowiada się na kolejną opowieść o przyjaźni podążającą za rodowodem Dil Chahta Hai i Zindagi Na Milegi Dobara, które stały się kultowymi klasykami na przestrzeni lat. lata. Jee Le Zaraa podobno wkrótce trafi na parkiet i będzie gotowy do wydania latem 2023 roku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.