priyanka chopra and nick jonas

Priyanka Chopra ujawnia plany pracy nad filmami i serialami z mężem Nickiem Jonasem

1 minute, 24 seconds Read

Priyanka Chopra podzieliła się informacją, że wraz ze swoim mężem, Nickiem Jonasem, opracowują “mnóstwo rzeczy związanych z telewizją i filmami”. Dowiedz się, co Priyanka myśli o pracy z Nickiem.

Priyanka Chopra Jonas i Nick Jonas to nie tylko mąż i żona. Para jest również wkrótce współpracownikami.

Podczas gdy fani uwielbiają oglądać Priyankę i Nicka u boku siebie na czerwonym dywanie – a nawet idących do ołtarza – my właśnie możemy zobaczyć ich obok siebie na ekranie. Aktorka ujawniła w wywiadzie z Variety z 19 lipca, że ona i Nick pracują nad kilkoma projektami w świecie aktorskim, mówiąc: “Zdecydowanie rozwijamy kilka rzeczy telewizyjnych i filmowych razem.”

Ale para – która niedawno powitała swoje pierwsze dziecko razem w styczniu – nie szuka tylko współpracy w przestrzeni aktorskiej. Nick i Priyanka połączyli siły również w branży modowej, stając się partnerami w brytyjskiej marce odzieży sportowej Perfect Moment.

Priyanka wyjaśniła Variety, że po zakupie ubrań od marki, ona i Nick poznali właścicieli Perfect Moment, Jane i Maxa Gottschalk. Kiedy wszystkie ich drogi się skrzyżowały, ona i Nick postanowili zainwestować w firmę.

Jak Priyanka czuje się w biznesie u boku swojego męża? Powiedziała: “Uwielbiam pracować z Nickiem, więc zobaczycie, że wszystko będzie się działo w miarę upływu lat”.

Ale jedno przedsięwzięcie, które jest poza granicami? Priyanka podzieliła się, że “nigdy nie będzie z nim śpiewać”.

Dlaczego? Cóż, według Priyanki, nie potrafi śpiewać tak jak Nick. “Nie ma szans”, dodała. “On jest muzycznym cudotwórcą”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.