Priyanka Chopra ujawnia najsłodsze zdjęcie dziecka Malti.

1 minute, 39 seconds Read

Priyanka Chopra zamieściła zdjęcie z bliska swojej 10-miesięcznej córki Malti, którą dzieli z mężem Nickiem Jonasem, w różowej czapce.

Córeczka Priyanki Chopry i Nicka Jonasa pakuje się na zimę.

Potrzebujesz dowodu? Spójrzcie tylko na najnowsze Instagram Story Priyanki, na którym widać ich córkę Malti. Na zdjęciu, 10-miesięczna dziewczynka ubrana jest w warstwy, podczas gdy odpoczywa w czymś, co wydaje się być fotelikiem samochodowym. W zbliżeniu widać różową czapkę, która zasłania połowę jej twarzy, choć jej różowe policzki pozostają widoczne.

Priyanka podpisała słodki obrazek: “To znaczy…” wraz z dwoma emojis z serduszkiem.

Wcześniej w tym miesiącu, 40-latka opublikowała inne zdjęcie, na którym widać ją i Malti witających święta z przytulnym czasem przy kominku. Na zdjęciu Priyanka jest ubrana w biały strój, podczas gdy body Malti jest ozdobione rysunkami owoców i warzyw.

Jak sama podpisała zdjęcie, “zaczyna to wyglądać jak…”.

Obecnie para “kwitnie” jako rodzice od czasu powitania Malti przez surogatkę w styczniu. Insider powiedział ponad latem, że Priyanka i Nick są “bardzo zakochani”.

The insider dodał: “To tak, jakby Malti przyniosła im szczęście z tym, jak niesamowite rzeczy wydają się dla nich wszystkich wokół teraz”.

Przewiń, aby zobaczyć więcej życia Priyanki jako mama do Malti.

Wszystko spakowane! Priyanka podzieliła się zdjęciem Malti w listopadzie 2022 roku, podpisując je po prostu: “To znaczy…”.

“Są bardzo szczęśliwą parą po prostu kwitnącą, bawiącą się i wciąż żyjącą swoim życiem” – powiedział latem insider. “Ciężko pracują, prowadzą interesy, organizują spotkania towarzyskie i dbają o Malti”.

Ich córka przyniosła Nicka i Priyankę, którzy są małżeństwem od trzech lat, bliżej niż kiedykolwiek i są “tak zakochani”. “To tak, jakby Malti przyniosła im szczęście z tym, jak niesamowite rzeczy wydają się dla nich wszystkich wokół teraz”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.