priyanka chopra

Priyanka Chopra ubiera się w żółty kostium kąpielowy, by cieszyć się Dubajem, dzieli się wspaniałymi zdjęciami i filmami relaksującymi z przyjaciółmi

2 minutes, 15 seconds Read

Priyanka Chopra odwiedziła Dubaj po festiwalu filmowym w Arabii Saudyjskiej. Opublikowała zdjęcia i filmy, na których odpoczywa z przyjaciółmi. Na jednym ze zdjęć miała na sobie żółty kostium kąpielowy. Sprawdź wpis w środku.

Aktor Priyanka Chopra udał się do Arabii Saudyjskiej, aby wziąć udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Morza Czerwonego w Dżuddzie. Gwiazda pokazała swój blask z czerwonego dywanu w dwóch wspaniałych sukniach sięgających podłogi i wygrała noc swoją niepowtarzalną elegancją. Po wzięciu udziału w festiwalu Priyanka i jej przyjaciele spędzili weekend, podróżując do Dubaju i relaksując się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Udostępniła zdjęcia i filmy z tamtego czasu i podpisała post: „Weekendowe wibracje [emotikony serca i oka gwiazdy]”. Fragmenty dadzą ci główne cele związane z podróżowaniem i zainspirują cię do spakowania walizek z najlepszymi zestawami wakacyjnymi i wyruszenia na wymarzone wakacje.

Priyanka-Chopra

W niedzielę Priyanka Chopra opublikowała zdjęcia i filmy ze swojej podróży do Dubaju z przyjaciółmi. Pierwsze zdjęcie przedstawia Priyankę leżącą na drewnianym doku jachtu w żółtym kostiumie kąpielowym bez ramiączek. Drugi przedstawia Priyankę pijącą drinka, siedzącą na łodzi, ubraną w pasiastą koszulę. Udostępniła także film, na którym bawi się na skuterze wodnym, podziwiając widoki zachodu słońca i piękną panoramę Dubaju. Kilka ostatnich zdjęć pokazuje aktora w restauracji, ubranego w zestaw ze zwierzęcym nadrukiem i relaksującego się na jachcie z przyjacielem.

Monokini/kostium kąpielowy Priyanki może być świetnym dodatkiem do Twojej wakacyjnej garderoby. Ma dekolt w kształcie serca bez ramiączek, marszczenia z przodu i wysokie wycięcia na nogi. Nosiła go z rozpuszczonymi warkoczami, okularami przeciwsłonecznymi i minimalnym makijażem. Później nosiła go z białymi bawełnianymi rozszerzanymi spodniami, aby zrelaksować się na łodzi.

Priyanka-Chopra

Podobał nam się również zestaw Priyanki w zwierzęce wzory, składający się z zapinanej na guziki koszuli i dopasowanych spodni. Miała na sobie strój z rozpuszczonymi warkoczami, złotymi kolczykami, ciemnym odcieniem jagód, świecącą skórą i połyskującym cieniem do powiek.

Wcześniej Priyanka opublikowała zdjęcia z jej występu na czerwonym dywanie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Morza Czerwonego w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej. Pokazała gwiazdę ubraną w żółtą suknię z długą kurtką do zamiatania podłogi, stylizowaną na wyrazisty naszyjnik, bransoletki, rozpuszczone warkocze i odważne makijaże.

Wreszcie, Priyanka Chopra ma w przygotowaniu dwa filmy, Love Again i Ending Things, a także swój debiutancki serial internetowy, Citadel z Richardem Maddenem.

Priyanka-Chopra

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.