Priyanka Chopra spotyka ukraińskich uchodźców w Polsce, załamuje się po wysłuchaniu ich historii

2 minutes, 46 seconds Read

Priyanka Chopra jest globalną ambasadorką dobrej woli UNICEF-u. Aktorka podzieliła się emocjonalnym wideo ze swojego pobytu w Polsce, kiedy to spotkała się z ludźmi wysiedlonymi podczas inwazji Rosji na Ukrainę.

W filmie, który Priyanka Chopra udostępniła na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, widać, jak bawi się z małymi ukraińskimi dziećmi. Wykonuje z nimi także takie czynności jak rysowanie i malowanie. Niektóre dzieci dają jej ręcznie robione lalki i mówią, że są one nazwane po niej. Rozmawiała również z kobietami o ich doświadczeniach i wzruszyła się słuchając kobiety mówiącej o członku swojej rodziny, który nie mógł dołączyć do nich w Polsce.

Dzieląc się wideo na Instagramie, Priyanka Chopra napisała: “Niewidzialne rany wojny to te, których zwykle nie widzimy w wiadomościach. A jednak, były one tak oczywiste dla mnie dzisiaj, gdy rozpocząłem dzień 1 mojej misji @unicef w Warszawie. 2/3 dzieci z Ukrainy zostało przesiedlonych (wewnętrznie i zewnętrznie). Ta ogromna liczba to niszcząca rzeczywistość wojny, w której 90% ludzi przekraczających granicę to kobiety i dzieci. 70% z tych, którzy uciekli, przekroczyło granicę z Polską, a duże, wspierane przez rząd Centra Recepcyjne zostały utworzone, aby jak najbardziej ułatwić przejście (sic).”

Dalej dodała: “@unicef zareagował na tę sytuację kryzysową, zakładając wspólnie z @refugees Centra Blue Dot w 11 lokalizacjach w całej Polsce i 37 w całym regionie. Centra Blue Dot odgrywają bardzo potrzebną rolę i pod wieloma względami są rzadką bezpieczną przystanią dla kobiet, a zwłaszcza dzieci. Oferują one tak wiele. Dostęp do ważnych, istotnych informacji, wsparcie w zakresie zdrowia psychicznego, zapewnienie matkom i niemowlętom miejsc pozwalających na tak potrzebną im prywatność, a także miejsca do zabawy, które są tak istotne dla dzieci pochodzących z sytuacji konfliktowych, aby mogły poczuć się normalnie. W ośrodku pracują głównie Ukraińcy, w tym wielu takich, którzy sami uciekli przed wojną (sic).”

Priyanka Chopra jest gotowa na swój kolejny hollywoodzki projekt, który ma związek z Indiami. Aktorka wystąpi w komedii romantycznej, gdzie wcieli się w rolę kobiety z plemienia Pendżab. Priyanka wystąpi u boku Mindy Kaling. To ich pierwsza współpraca. W rozmowie z Forbesem Kaling zdradziła, dlaczego jej współpraca z Choprą jest niezwykle zabawna: “Mam ten film z Priyanką Choprą, ona jest pendżabską Indianką z Indii, a ja jestem hinduską Amerykanką, bengalską dziewczyną ze Wschodniego Wybrzeża. To jest tak różne i to właśnie sprawia, że nasza dynamika jest tak zabawna razem.”

Priyanka’s Citadel również wyda wkrótce. Występujący w rolach głównych Richard Madden i Priyanka Chopra, franczyza Citadel to pełna akcji seria szpiegowska z przekonującymi emocjonalnymi kątami. Projekt jest wspierany przez Amazon i kierowany przez braci Russo z Avengers. Indyjska seria zostanie opracowana przez Raja Nidimoru i Krishnę DK z The Family Man. Twórcy opisali Citadel jako “wielowarstwową globalną franczyzę z połączonymi lokalnymi produkcjami językowymi z Indii, Włoch i Meksyku”. Amazon nazwał amerykańską wersję “statkiem matką” projektu. Zdjęcia do Citadel zostały zakończone w czerwcu 2022 roku.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.