Priyanka Chopra i Nick Jonas tańczą, jak nikt nie patrzy, w tym złotym stylu.

1 minute, 1 second Read

“Znajdź sobie faceta, który codziennie przypomina ci, że jesteś kochany” – napisała Priyanka Chopra

W 4. rocznicę ślubu Priyanka Chopra uraczyła swoją rodzinę na Insta zdjęciem typu throwback z uroczystości ślubnych. Na zdjęciu, Priyanka i Nick Jonas mogą być widziani tańczący jak nikt nie patrzy. Obraz wydaje się być z ich post-wedding bash, jak Priyanka jest sport czerwony i biały bransoletki i mehendi ręce. Wygląda pięknie w czerwonej sukni z dekoltem w szpic, podczas gdy Nick wygląda wyzywająco w szarym garniturze. Wraz ze zdjęciem napisała słodką notatkę, życząc “babie” Nickowi. Napisała: “Znajdź sobie faceta, który codziennie przypomina ci, że jesteś kochany. Happy anniversary babe.”
Wkrótce po tym, jak Priyanka Chopra podzieliła się postem, jej przyjaciele z branży zalali sekcję komentarzy. Bipasha Basu napisała, “Yasss, Happy anniversary”, podczas gdy Dia Mirza napisała, “Happy Anniversary”, a następnie emotikony serca.

Spójrzcie:

Priyanka Chopra And Nick Jonas

Jakiś czas temu Nick Jonas podzielił się również dwoma zdjęciami throwback z ich albumu ślubnego wraz ze słodką notką na Instagramie. Napisał: “I tak po prostu minęły 4 lata. Happy anniversary my love.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.