Priyanka Chopra bawiła się w Polsce z dziećmi uchodźców i dostała ręcznie robione lalki

1 minute, 31 seconds Read

Priyanka Chopra podzieliła się kilkoma zdjęciami, na których widać, jak bawi się z dziećmi w różnych domach dla wysiedlonych Ukraińców.

Priyanka Chopra, która od dawna związana jest z UNICEF-em, agendą ONZ zapewniającą pomoc humanitarną i rozwojową dzieciom na całym świecie, jest obecnie w podróży do Polski, aby spotkać się z ukraińskimi uchodźcami. W ramach podróży, aby zwrócić uwagę na tysiące mężczyzn, kobiet i dzieci, którzy zostali przesiedleni z powodu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, Priyanka dzieliła się szczegółowymi postami na temat swoich różnych interakcji. Na Instagramie Priyanka podzieliła się kilkoma zdjęciami, na których bawi się i maluje z ukraińskimi dziećmi. Niektóre dzieci, jak pokazują zdjęcia, miały również prezenty i kartki ręcznie wykonane dla multihiphenate.

Wraz z pięknymi pocztówkami, Priyanka Chopra podzieliła się przejmującą notatką i powiedziała: “Aspektem, który nie jest często omawiany, ale jest bardzo powszechny w czasie kryzysu, jest psychologiczny wpływ na tych uchodźców. Spotkałam się z wieloma kobietami i dziećmi, które próbują poradzić sobie z okropnościami, których były świadkami podczas wojny. UNICEF zareagował w Polsce i w regionie zapewniając, że zespoły psychologów są dostępne, aby pomóc matkom i dzieciom w ośrodkach Blue Dot, Centrach Rozwoju Dziecka, Hubach Edukacyjnych i innych punktach kontaktowych. Jednym z najskuteczniejszych narzędzi pomagających dzieciom w odzyskaniu poczucia normalności jest zabawa… Kiedy dzieci są wypędzane ze swoich domów przez wojnę, konflikt lub wysiedlenie jakiegokolwiek rodzaju, dostęp do pielęgnujących relacji z rodzicami, opiekunami i rówieśnikami jest krytycznym buforem dla skutków przemocy, stresu i innych niekorzystnych doświadczeń.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.