„Potrzebuję czasu” – Southgate informuje o przyszłości Anglii po wyjściu z Pucharu Świata Three Lions

1 minute, 4 seconds Read

Gareth Southgate chce poświęcić trochę czasu i zastanowić się przed podjęciem decyzji o swojej przyszłości w Anglii po tym, jak Three Lions ponieśli złamane serce na Mistrzostwach Świata.

Southgate pozostaje nieufny co do przyszłości
Chce mieć czas
Anglia wyeliminowana po przegranej z Francją
CO SIĘ STAŁO? Drużyna Southgate odpadła w ćwierćfinale z Francją, a Harry Kane strzelił z rzutu karnego, który wyrównałby wyniki w drugiej połowie. Szef reprezentacji Anglii przyznał, że jest wyczerpany intensywną kampanią mundialu i chce podjąć „właściwą decyzję” dla wszystkich stron.

CO POWIEDZIELI: Rozmawiając z reporterami po meczu, Southgate powiedział: „Energia, jaką pochłaniają te turnieje, jest ogromna. Chcę podjąć właściwą decyzję, cokolwiek to jest dla drużyny, Anglii, FA.

„Muszę mieć pewność, że każda decyzja, którą podejmę, jest właściwa. Myślę, że należy poświęcić na to trochę czasu, ponieważ wiem, że w przeszłości moje uczucia zmieniały się bezpośrednio po turniejach”.

SZERSZY OBRAZ: W dwóch poprzednich dużych turniejach, które prowadził Southgate, Anglia spisywała się powyżej oczekiwań, docierając do półfinału Mistrzostw Świata 2018 i przegrywając z Włochami w rzutach karnych w finale Euro 2020.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.