Pink oddaje hołd Olivii Newton-John mocnym występem na 2022 American Music Awards

1 minute, 47 seconds Read

Trzy miesiące po śmierci Olivii Newton-John, Pink oddała hołd gwieździe Grease podczas 2022 American Music Awards, wykonując cover “Hopelessly Devoted To You”.

Ona jest tą, której pragniemy.

Podczas 2022 American Music Awards, 20 listopada, Pink złożyła emocjonalny hołd Olivii Newton-John, która zmarła latem.

Podczas występu w Microsoft Theater w L.A. Live w Los Angeles, Pink wykonała klasyczny utwór gwiazdy “Hopelessly Devoted To You” z filmu Grease z 1978 roku. Na tę przyprawiającą o dreszcze chwilę wokalistka “Try” założyła błyszczącą, nagą suknię z długimi rękawami i bogatymi piórami. W trakcie wykonywania ballady, na wielkim ekranie za nią wyświetlane były zdjęcia Olivii, co doprowadziło niektórych widzów do łez.

Pink po raz drugi wystąpiła tego wieczoru na scenie AMAs. Wcześniej 43-latka rozkręciła imprezę, otwierając show wysokoenergetycznym wykonaniem swojego nowego singla “Never Gonna Not Dance Again”.

Olivia zmarła w wieku 73 lat w sierpniu po długiej walce z rakiem piersi. Według postu na Instagramie udostępnionego na jej konto przez jej męża, Johna Easterlinga, piosenkarka “Physical” przeszła “spokojnie” na swoim ranczu w Południowej Kalifornii, będąc otoczona rodziną i przyjaciółmi.

“Olivia była symbolem triumfów i nadziei przez ponad 30 lat dzieląc się swoją podróżą z rakiem piersi” – czytamy w poście. “Jej uzdrawiająca inspiracja i pionierskie doświadczenia z medycyną roślinną są kontynuowane dzięki Funduszowi Fundacji Olivii Newton-John, poświęconemu badaniom nad medycyną roślinną i rakiem”.

Przed występami na AMAs, Pink – która przeszła po czerwonym dywanie z mężem Careyem Hartem i dwójką ich dzieci Willow, 11, i Jamesonem, 5 – powiedziała, że otrzymanie możliwości złożenia hołdu Olivii było “absolutnym zaszczytem”.

“Miałem przyjemność być wokół niej kilka razy i była tak urocza, jak można sobie wyobrazić”, powiedziała KABC podczas AMA na żywo preshow czerwonego dywanu. “Była taką ikoną i to naprawdę wielki zaszczyt, że mogę jej zaśpiewać”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.