Pete Davidson robi modową deklarację po rozstaniu z Kim Kardashian

1 minute, 47 seconds Read

Dzień po tym, jak pojawiła się informacja o rozstaniu Kim Kardashian i Pete’a Davidsona, były gwiazdor SNL został zauważony na planie filmowym w Australii w koszulce z ciekawą wiadomością.

Pete Davidson pozwala, aby jego strój robił wrażenie.

6 sierpnia były gwiazdor Saturday Night Live został sfotografowany po raz pierwszy od czasu, gdy okazało się, że rozstał się z dziewczyną Kim Kardashian po dziewięciu miesiącach randki.

Na planie filmu “Czarodzieje” w Cairns, w Australii, Pete został sfotografowany w zielonej czapce z napisem “Czarodzieje” oraz w koszulce z podnoszącym brew napisem “Co… I feel like s–t.”

Dzień wcześniej, źródła, że Pete, 28 i Kim, 41 – którzy byli po raz pierwszy romantycznie połączeni w październiku 2021 – zakończyli swój związek wcześniej w tym tygodniu i zdecydowali się po prostu być przyjaciółmi.

Osoby wtajemniczone podzieliły się, że podczas gdy para ma “dużo miłości i szacunku dla siebie”, odkryli, że dynamika długiego dystansu i ich wymagające harmonogramy “sprawiły, że naprawdę trudno było utrzymać związek”.

Podczas gdy Pete spędził część lata w Australii pracując nad Wizards!, Kim była zajęta skupianiem się na swojej czwórce dzieci – North, 9, Saint, 7, Chicago, 4, i Psalm, 3 – ze swoim ex Kanye Westem, z którym jest “szczęśliwie współrodzicem”, według osobnego źródła.

Zaledwie kilka tygodni przed ich rozstaniem, Pete i Kim wydawali się być silni, pomimo odległości. 11 lipca właścicielka SKIMS pokazała swoją miłość do komika na Instagramie, publikując serię uroczych zdjęć, na których widać, jak oboje siedzą przy basenie, a Kim opiera stopy na klatce piersiowej swojego mężczyzny.

W tym samym poście fani zobaczyli również najnowszy tatuaż Pete’a będący hołdem dla Kim: imiona “Jasmine” i “Aladdin” ze znakiem nieskończoności w środku na jego obojczyku. Była para sławnie zagrała postacie w skeczu SNL, kiedy gościła w październiku i to właśnie podczas tego skeczu podzielili się swoim pierwszym pocałunkiem.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.