Ozzy Osbourne informuje o swoim stanie zdrowia po poważnej operacji

1 minute, 10 seconds Read

Legenda rocka poszła pod nóż w zeszłym miesiącu, aby przejść operację na plecach. Ozzy Osbourne poinformował o swoim stanie zdrowia i powrocie do zdrowia po zabiegu.

Ozzy Osbourne poinformował o swoim stanie zdrowia po tym, jak w zeszłym miesiącu przeszedł poważną operację pleców.

73-letnia legenda rocka poszła pod nóż w czerwcu – żona Sharon, 69-latek, przybiegła do jego łóżka i była zmuszona zrezygnować z udziału w swoim talk show w telewizji.

Podczas gdy dokładna natura i powód operacji Ozzy’ego nie zostały jeszcze ujawnione, gwiazda twierdzi, że wraca do zdrowia po zabiegu.

Ozzy był na Comic-Con w San Diego w piątek, aby uczcić nowy artwork do jego nadchodzącego albumu, zatytułowanego Patient Number 9, który został zaprojektowany przez Todda McFarlane’a.

Będąc na konwencji komiksowej, Ozzy rozmawiał z Entertainment Tonight i omówił swoje własne doświadczenie bycia pacjentem – a raczej jego powrót do zdrowia ze szpitala.

Powiedział: “Lubię widzieć ludzi, wiesz. To była najtrudniejsza rzecz w ciągu ostatnich trzech lat, ponieważ próbowałem odzyskać zdrowie po mojej operacji.”

Ujawniając, że jest na mend, dodał: “Dostaję się tam. To powolna wspinaczka z powrotem, wiesz?”.

W zeszłym miesiącu Ozzy otworzył się na temat swojej operacji, pisząc na mediach społecznościowych: “Jestem teraz w domu ze szpitala odzyskując komfortowo.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.