Oś czasu relacji Milesa Tellera i Keleigh Sperry

1 minute, 56 seconds Read

Od chwili, gdy Miles Teller zauważył swoją przyszłą żonę Keleigh Sperry na afterparty Grammy dla Black Keys w 2013 roku, poczuł z nią silną więź.

Aktor Whiplash przypomniał swoje pierwsze spotkanie z PEOPLE w 2017 roku, mówiąc, że on i Sperry „po prostu kliknęli”.

„Powiedziałem mojemu kumplowi: „Myślę, że będę z tą dziewczyną przez długi czas” – powiedział Teller.

para umawiała się na randki przez cztery lata, zanim Teller zadał to pytanie podczas safari w Afryce Południowej. Zawiązali węzeł podczas prywatnej ceremonii Maui we wrześniu 2019 roku.

Od wspólnego występu w teledysku Taylor Swift po wakacje ze sławnymi przyjaciółmi — oto pełna oś czasu relacji Milesa Tellera i Keleigh Sperry.

2013: Miles Teller i Keleigh Sperry spotykają się na afterparty

Teller i Sperry spotkali się po raz pierwszy na imprezie The Black Keys w 2013 roku. W wywiadzie dla Vogue z 2019 roku Teller wspomniał o ich pierwszym spotkaniu i ich natychmiastowym związku.

„Keleigh wpadła mi w oko wcześnie w nocy i rozmawialiśmy. Nie sądziłem, że poszło dobrze, ale po kilku kolejnych próbach nakłoniłem ją do tańca ze mną, a tydzień później poszliśmy na randkę, ” powiedział. „Kiedy się spotkaliśmy, wiedziałem, że to ona”.

Marzec 2015: Miles Teller chwali Keleigh Sperry za wsparcie

Promując swój film Insurgent w Los Angeles, Teller otworzył się na temat zrównoważenia swojego związku ze Sperrym i kariery.

„To było całkiem łatwe, ponieważ w tej chwili jej pełnoetatowy koncert jest trochę ze mną, a przed nią nigdy nie zaprosiłbym dziewczyny do tego świata, ponieważ nie sądziłem, że mógłbym mieć jedno i drugie” – powiedział. „Pozwoliła mi naprawdę skoncentrować się na aktorstwie i robić to, co chcę robić. Może przychodzić na plan, odwiedzać mnie i spędzać wolny czas i tak naprawdę nie odciąga mnie od tego”.

9 kwietnia 2016: Miles Teller i Keleigh Sperry biorą udział w MTV Movie Awards

Miles Teller and Keleigh Sperry

Wiosną 2016 roku Sperry dołączył do Tellera na MTV Movie Awards, gdzie aktor wręczał nagrodę. Para podzieliła się pocałunkiem, pozując przed kamerami. Sperry miał na sobie czarny wygląd, podczas gdy Teller sparował białą koszulkę z kurtką bomber.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.