Odbyło się spotkanie Brada Pitta z szefami wielu zespołów F1, podczas którego rozmawiali o przyszłym filmie Pitta

1 minute, 36 seconds Read

W weekend Brad Pitt zaszokował fanów, pojawiając się na Grand Prix Formuły 1 w Stanach Zjednoczonych. Według doniesień aktor uczestniczył w wydarzeniu w celach biznesowych.

Na Circuit of the Americas prawie niemożliwe było uniknięcie wpadnięcia na aktora, gdy był w padoku, prowadząc badania do swojego nadchodzącego filmu o Formule 1, który wyprodukuje Lewis Hamilton.

58-letni Pitt mieszał się i rozmawiał z dyrektorem generalnym F1, Stefano Domenicali, a także z wieloma kierownikami zespołu i przewodniczącym COTA Bobbym Epsteinem, którzy rozmawiali o produkcji filmu podczas rzeczywistych dni wyścigu w 2023 roku.

Podczas wyścigu w Austin bohater Bullet Train zjadł lunch z prezesem Apple Timem Cookiem, muzykiem Pharrellem Williamsem i szefem Mercedesa Toto Wolffem, a także twórcą filmu Top Gun: Maverick, Jerrym Bruckheimerem.

W dniu wyścigu, który odbył się w niedzielę, Pitt był częstym widokiem na padoku. Dwukrotny mistrz świata Max Verstappen wygrał wyścig, zapewniając mistrzostwo konstruktorów 2022 dla Red Bull Racing. Innego dnia na wyścigach Brada Pitta jeden z użytkowników Twittera skomentował: „W ten weekend widywałem Brada Pitta częściej niż moją rodzinę”.

Podsłuchano, jak Tré Cool z Green Day mówił komentatorowi F1, Martinowi Brundle, że kibicuje Aston Martin Racing, ponieważ byli „zieloną drużyną”, dołączając do takich osób jak Shaquille O’Neal, Adrian Grenier (z Entourage), Ed Sheeran i reszta zespołu na siatce startowej.

W tym czasie piosenkarka Madison Beer i jej dwaj eks, Brooklyn Beckham i Zack Bia, oglądali wyścig z namiotu Cash App. Podczas gdy była podsłuchiwana, jak rozmawiała i śmiała się z Bią, zaobserwowano, że Beckham rozmawia z Sereną Williams i modelką Ashley Graham.

Chociaż jego żona Nicola Peltz nie była obecna, syn Davida i Victorii Beckhamów był w znajomym towarzystwie: Chlo Grace Moretz obserwowała wyścig z garażu Williams Racing.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.