Obejrzyj dramatyczne wejście Dwayne’a Johnsona na Comic-Con w kostiumie Black Adama

1 minute, 4 seconds Read

Dwayne “The Rock” Johnson zaszokował publiczność na San Diego Comic-Con, kiedy pojawił się na panelu Black Adam ubrany w pełny kostium i ujawnił, że “uniwersum DC nigdy nie będzie takie samo.”

To jest dopiero wejście.

Nic nie mogło przygotować uczestników Comic-Conu w San Diego na to, że gdy światła w hali H przygasły, Dwayne “The Rock” Johnson pojawił się niespodziewanie w stroju swojego bohatera Black Adama podczas prezentacji filmu na panelu 23 lipca.

Stojąc na podwyższeniu, aktor uniósł ręce w powietrze i udawał, że używa mocy błyskawicy superbohatera, która zawirowała na ekranie i rozświetliła zaciemnione pomieszczenie konwentu.

Gdy dym unosił się wokół niego, The Rock zauważył: “Sala H, zostaliście ostrzeżeni. Uniwersum DC już nigdy nie będzie takie samo”.

Po swoim dramatycznym wprowadzeniu, Dwayne zniknął ze sceny tylko po to, by powrócić chwilę później, ubrany w zwykłe ubrania, wraz ze swoimi współscenarzystami Black Adamem – Noah Centineo, Quintessą Swindell, Aldisem Hodge i reżyserem Jaume Collet-Serra.

Gdy zajął swoje miejsce, gwiazda Moany grała na chłodno, jeśli chodzi o wcześniejsze wejście superbohatera. “Słyszałem, że Black Adam był tutaj”, zażartował. “To było jakieś fajne s–t”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.