Nick Jonas ujawnia sekrety “S.O.S.” braci Jonas z okazji 15-lecia piosenki

1 minute, 28 seconds Read

W związku z tym, że utwór Jonas Brothers “S.O.S” kończy 15 lat, Nick Jonas podzielił się kilkoma zakulisowymi szczegółami dotyczącymi jego tworzenia. Dowiedz się, jaki był pierwotny tytuł piosenki i gdzie Nick ją napisał.

SOS, minęła ponad dekada, a my wciąż nie możemy się nasycić tą piosenką.

Nick Jonas wziął na TikTok, aby uczcić 15-lecie utworu Jonas Brothers “S.O.S” i podzielić się kilkoma “zabawnymi faktami” na temat kultowego hitu.

Jak ujawnił Nick w swoim wideo z 3 sierpnia, “Napisałem tę piosenkę, gdy miałem 13 lat w pokoju hotelowym w Nowym Jorku”.

I okazuje się, że “S.O.S.” miało inną melodię, kiedy po raz pierwszy ją napisał. 29-latek wyjaśnił, że “dopiero gdy weszliśmy do studia z Johnem Fieldsem, naszym producentem, pomyśleliśmy, ‘To musi być bardziej pamiętne od razu,’ Tak narodziła się ta linia gitary.”

Ale melodia nie była jedyną rzeczą, która została zamieniona podczas produkcji. Nick powiedział: “Pierwotnie utwór nosił tytuł ‘A Call I’ll Never Get’, a kiedy przyszedł czas na stworzenie listy utworów na album, wszyscy mówili o nim ‘S.O.S.’, więc się na niego zdecydowaliśmy.”

Bez względu na nazwę, piosenka została niezaprzeczalnie uznana za natychmiastowy hit – i ten kamień milowy nie jest czymś, o czym Nick zapomniał.

“To była nasza pierwsza piosenka, która trafiła do nr 1 na iTunes, jak sądzę, jeszcze w ’07 roku” – podzielił się. “I do dziś jest to jedna z moich ulubionych piosenek do grania na żywo”.

Nick zakończył swój teledysk, dziękując fanom, którzy “śpiewali swoje emo małe serca wtedy i teraz do każdego słowa”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.