Nick Jonas składa hołd żonie Priyana Chopra z okazji jej 40. urodzin

1 minute, 35 seconds Read

Nick Jonas jest największym fanem żony Priyanki Chopry.

Piosenkarz podzielił się na Instagramie hołdem dla aktorki w wieczór jej 40. urodzin, zamieszczając serię zdjęć tej dwójki na przestrzeni lat.

“Najszczęśliwsze urodziny dla mojego ❤️ klejnotu lipca. Tak zaszczycony, aby być na tej szalonej przejażdżce zwanej życiem z tobą. Kocham cię. @priyankachopra”, napisał Jonas w podpisie.

Na pierwszym zdjęciu widać dwoje namiętnie całujących się na plaży, Chopra ubrana w leciutki cytrynowo-żółty top i spódnicę oraz pasującą chustę, a Jonas w swobodnym czarnym stroju treningowym i białych trampkach.

Na drugim zdjęciu Chopra trzyma dużego czekoladowego lizaka ozdobionego urodzinową wiadomością dla niej, a na trzecim Jonas trzyma w górze biały ręcznik z napisem “Priyanka! The Jewel of July est. 1982”- potencjalnie odniesienie do Bridgerton.

Ostatnie ujęcie w pokazie slajdów przedstawia Jonasa i Choprę ubranych w koordynujące czerwone stroje, obejmujących się na plaży w nocy podczas oglądania fajerwerków.

Jonas i Chopra pobrali się w 2018 roku i powitali swoje pierwsze dziecko, córkę Malti Marie Chopra Jonas, przez surogatkę wcześniej w tym roku. W Dzień Matki, obaj podzielili się tym samym zdjęciem na Instagramie z ich noworodkiem, wyrażając, jak “podekscytowani” byli, aby przynieść swoją dziewczynkę do domu z NICU i jak wdzięczni są za swoją rodzinę.

“Babe, inspirujesz mnie i w każdy sposób, a ty bierzesz do tej nowej roli z taką łatwością i stabilnością. Jestem tak wdzięczny, że mogę być w tej podróży z tobą. Już jesteś niesamowitą matką. Szczęśliwego Dnia Matki. Kocham Cię” – napisał wtedy Jonas do żony.

“Również… nie ma nikogo, z kim wolałbym to robić niż z Tobą. Dziękuję za uczynienie mnie mamą @nickjonas I love you ❤️”, napisała Chopra do swojego męża.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.