Nick Cannon i Abby De La Rosa dzielą się “magiczną” chwilą z bliźniakami na wystawie motyli

1 minute, 10 seconds Read

Nick Cannon i Abby De La Rosa zabrali swoje 13-miesięczne bliźniaki Zion Mixolydian i Zillion Heir na wystawę motyli w South Coast Botanical Gardens. Zobaczcie ich rodzinną przygodę.

Kolejny dzień, kolejne rodzinne wyjście dla Nicka Cannona.

Zaledwie kilka dni po wynajęciu parku wodnego dla 11-letnich bliźniaków Moroccan i Monroe, które dzieli z byłą żoną Mariah Carey, absolwent All That ponownie połączył się z Abby de la Rosa i ich dwoma dziećmi, 13-miesięcznym Zionem i Zillionem, na wizytę w South Coast Botanical Gardens w Palos Verdes Estates, Calif.

4 sierpnia Abby podzieliła się montażem wideo grupy badającej nowy eksponat motyli w ogrodach, pisząc na Instagramie, “Gdybym musiała użyć jednego słowa, aby opisać to doświadczenie, byłoby to nic innego niż MAGICZNE!!!”.

“Dzisiaj zanurzyliśmy się w życie ponad 200 pięknych tropikalnych motyli”, podzieliła się, nazywając spotkanie “jednym, które zapamiętam na zawsze”.

W wideo Nick trzyma swoich synów w ramionach, gdy motyle ich otaczają. Uśmiechnięta Abby – która obecnie spodziewa się kolejnego dziecka – jest następnie widziana siedząca obok trio.

Nick ponownie udostępnił bumerang słodkiej chwili na swoich Instagram Stories, z Abby pisząc w podpisie, że ona i były gospodarz talk show “dosłownie zaczął” śpiewać piosenkę tematyczną Reading Rainbow, jak tylko weszli do ekspozycji..

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.