Najlepsze momenty modowe Bad Bunny’ego dowodzą, że nigdy nie bał się przekraczać granic.

1 minute, 18 seconds Read

Ewolucja stylu

może zainspirować Cię do wyjścia poza swoją strefę komfortu. Zobaczcie poniżej wszystkie jego elektryzujące stylizacje z ostatnich lat.

Bad Bunny maszeruje w rytm własnego bębna, jeśli chodzi o swój styl.

Podobnie jak jego bijąca rekordy popularności muzyka, Conejo Malo wciąż łamie zasady mody, prezentując stylizacje, które na nowo definiują normy płci. Przykład? Piosenkarz “Yo Visto Así” zadebiutował na Met Gala w sukni Burberry, która zawierała dopasowaną górę garniturową z dramatycznymi rękawami.

“Wymieszaliśmy męski wygląd z damskim”, powiedział Vogue o niestandardowym projekcie, który nawiązywał do ubrań z epoki pozłacanej w jego rodzinnym Puerto Rico.

Nie da się ukryć, że dbałość Bad Bunny o szczegóły jest niezrównana.

Na premierze filmu “Bullet Train” w Los Angeles, 1 sierpnia, Bad Bunny dodał do swojego czarnego stroju ostrego charakteru, ozdabiając włosy złotymi spinkami i serduszkami. Z przodu jego warkocza znalazło się jednak żywe, czerwone serce, które wyróżniało się na tle innych ozdób.

Ale niezależnie od tego, czy próbuje rzucić wyzwanie statusowi quo swoimi odważnymi wyglądami, jedno jest pewne: ma pasję do mody.

“Zawsze robię rzeczy z serca, z intencją i z pasją”, powiedział wcześniej. “Jestem skupiony na mojej muzyce, karierze, wszystkim, więc jednym z moich celów jest poświęcenie czasu na modę”.

Z tym, przeżyj najlepsze momenty stylu 28-latka i zobacz wszystkie sposoby, w jakie przesunął granice ze swoimi ubraniami.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.