Musisz zobaczyć nową transformację włosów Jennifer Garner tuż przed wakacjami.

1 minute, 4 seconds Read

Jennifer Garner zadebiutowała w nowej fryzurze tuż przed sezonem wakacyjnym. Zobaczcie jej epicką transformację włosów i dowiedzcie się jak ją przeprowadzono.

Czy można powiedzieć, że Jennifer Garner zmieniła włosy?

Gwiazda 13 Going on 30 zaprezentowała nowy wygląd na gali Big Night Out, zorganizowanej przez Big Brothers Big Sisters of Greater Los Angeles w Hollywood 10 listopada. Na tę okazję, Jennifer ścięła swoje średniej długości brunetki w eleganckiego loba. Do nowej fryzury dobrała białą marynarkę, top i szorty oraz brązowe czółenka.

Jej fryzjer, Adir Abergel, powiedział People: “Nazywam to cięciem Jen G dla pokolenia Z”.

Powiedział, że nadał Jennifer “teksturowane długie warstwy dla zwiększenia objętości włosów, które znajdują się na obojczyku” i zaczesał na bok “[Brigitte] Bardot grzywkę, aby obramować twarz”. Aby uzyskać teksturowaną fryzurę, użył 6-in-1 Styler ze swojej marki Virtue Labs, w której Jennifer, lat 50, jest partnerem, aby ją utrwalić.

“To cięcie sprawdza się u każdego w każdym wieku” – dodał Adir. “Możesz mieć transformację na każdym etapie, a włosy to wspaniały restart”.

Transformacja włosów Jennifer przychodzi w szczególnym czasie, jak zauważył Adir: “Zawsze miło jest mieć świeżość na święta!”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.