Monica Lewinsky prosi Beyoncé o usunięcie jej nazwiska z tekstu piosenki “Partition”

1 minute, 31 seconds Read

Po tym, jak Beyoncé potwierdziła, że usunie obraźliwe słowo ze swojego albumu “Renaissance”, Monica Lewinsky zasugerowała, że zrobi to samo z utworem z 2013 roku, w którym niechętnie wymienia się jej nazwisko.

Monica Lewinsky ma prośbę.

Po tym, jak Beyoncé nixed słowo z jej najnowszego albumu przez obawy ableist, 49-latek zaproponował, aby piosenkarka poszła o krok dalej i usunęła swoje nazwisko z jej hitu “Partition”.

“uhmm, skoro już przy tym jesteśmy… #Partition,” zatweetowała w Aug. 1, wywołując piosenkę z 2013 roku z albumu Beyoncé, w której piosenkarka wspomniała, że mężczyzna “Monica Lewinsky’d wszystko na mojej sukni.”

Drapieżny tekst piosenki jest nawiązaniem do głośnego romansu prezydenta Billa Clintona z 21-letnią wówczas Lewinski, który doprowadził do słynnego zaprzeczenia prezydenta i impeachmentu w 1998 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy Lewinski – która w swoim bio na Twitterze ma wpisane “muza piosenek rapowych” – odniosła się do niemile widzianego spadku nazwiska. W eseju, który napisała dla Vanity Fair w 2014 roku, faktycznie podziękowała Beyoncé za włączenie jej do piosenki, ale zaoferowała jedno sprostowanie.

“Miley Cyrus odnosi się do mnie w swoim twerkingowym akcie scenicznym, Eminem rapuje o mnie, a najnowszy hit Beyoncé daje mi shout-out. Dzięki, Beyoncé, ale jeśli jesteśmy werbowani, myślę, że miałaś na myśli ‘Bill Clinton’d all on my gown’, a nie ‘Monica Lewinsky’d'”.

Po tym, jak jeden z użytkowników Twittera zapytał, dlaczego Lewinski pozornie zmienił swoją melodię o byciu cool z tekstem, wyjaśniła, że nigdy nie była i powiedziała, że wcześniej radziła sobie z sytuacją z humorem, “ponieważ “nauka śmiechu z rzeczy, które mnie bolą lub upokarzają jest tym, jak przeżyłam”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.