Minka Kelly i Dan Reynolds z Imagine Dragons zauważeni razem w L.A.

1 minute, 9 seconds Read

Minka Kelly została sfotografowana na randce z frontmanem Imagine Dragons Danem Reynoldsem, co wywołało plotki o romansie.

Nowa para?

26 listopada Minka Kelly i frontman Imagine Dragons Dan Reynolds wywołali plotki o romansie po tym, jak zostali zauważeni razem na tym, co wydawało się być randką na kolację w Cafe Stella w Los Angeles. Spędzili kilka godzin razem w środku, według naocznego świadka.

Para, która wyszła ze związków na początku tego roku, została sfotografowana na zewnątrz i w Audi SUV, z wychowanką Friday Night Lights za kierownicą i rockmanem siedzącym za nią. Dan głaskał Minkę po włosach, gdy siedzieli w środku pojazdu.

Żadna z gwiazd nie skomentowała ich nocnego wyjścia ani nie wyjaśniła statusu ich związku.
Minka miała na sobie czarny top, dopasowane spodnie i czarno-białe trampki, do tego długi wełniany szary płaszcz i duże kolczyki.

Minka i Dan wyszli ponad dwa miesiące po tym, jak piosenkarz ogłosił na Twitterze, że on i jego żona Aja Volkman są w separacji.

Oznaczało to drugie publiczne rozstanie dla byłej pary, która dzieliła trzy córki i syna i poślubiła w 2011 roku. W 2018 roku Dan ogłosił, że on i Aja zakończyli swoje małżeństwo.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.