„Midnights” Taylor Swift zostaje najczęściej odtwarzanym albumem w ciągu jednego dnia na Spotify

1 minute, 53 seconds Read

Taylor Swift jest obecnie jednym z największych artystów na świecie i jeśli wcześniej istniały jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego stwierdzenia, teraz nie ma. Jej najnowszy album, Midnights, w dniu premiery pobił rekord Spotify jako najczęściej odtwarzany album w ciągu jednego dnia. W ciągu pierwszych 24 godzin album przejął koronę najczęściej odtwarzanego albumu w ciągu jednego dnia od poprzedniego rekordzisty, Bad Bunny’s Un Verano Sin Ti.

Spotify ogłosił niezwykły wyczyn artysty w tweecie o następującej treści:

„Zanim zegar zdążył wybić północ 22 października, Taylor Swift pobił rekord najczęściej odtwarzanego albumu w ciągu jednego dnia w historii Spotify. Gratulacje, @taylorswift13”.

Taylor Swift podzielił się tweetem i napisał: „Jak mogłem mieć to szczęście, mając tutaj, że robicie coś tak niesamowitego?!

Midnights został wydany 21 października i według niektórych źródeł Spotify uległ awarii, kiedy to zrobił. Album składa się w sumie z 13 utworów. Według Swift, album opiera się na ścisłej koncepcji nieprzespanych nocy. Oto, co napisała na Twitterze, gdy album został wydany:

„Północy to kolaż intensywności, wzlotów i upadków, przypływów i odpływów. Życie może być ciemne, gwiaździste, pochmurne, przerażające, elektryzujące, gorące, zimne, romantyczne lub samotne. Zupełnie jak północ.

Po wydaniu Midnights Taylor zaskoczyła swoich fanów 7 kolejnymi utworami, które nazwała ją, utworami o 3 nad ranem. O dodatkowych utworach napisała na Twitterze w następujących słowach:

„Niespodzianka! Myślę o Midnights jako o kompletnym albumie koncepcyjnym, z tymi 13 utworami tworzącymi pełny obraz intensywności tej tajemniczej, szalonej godziny. Jednak! Były też inne piosenki, które napisaliśmy podczas naszej podróży, aby znaleźć tę magiczną 13.”. Nazywam je utworami o 3 nad ranem. Ostatnio podobało mi się to, że dzielę się z wami większą częścią naszego procesu twórczego, tak jak robimy to w przypadku utworów From The Vault. A więc jest trzecia w nocy i oddaję je wam teraz.

Midnights Taylora Swifta jest teraz transmitowane na wszystkich platformach audio.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.