Michelle Obama zapowiada nową książkę Światło, które nosimy: przezwyciężenie w niepewnych czasach

2 minutes, 24 seconds Read

Po otrzymaniu uznania krytyków i nagrody Grammy za najlepiej sprzedający się pamiętnik Becoming, Michelle Obama wyda teraz drugą książkę, jak ogłosiła dziś rano była pierwsza dama na Instagramie.

Zgodnie z oświadczeniem udostępnionym grupie PEOPLE, ukaże się 15 listopada, „The Light We Carry: Overcoming in Uncertain Times” „oferuje czytelnikom serię świeżych historii i wnikliwych refleksji na temat zmian, wyzwań i władzy”.

„Czerpiąc ze swoich doświadczeń jako matki, córki, małżonka, przyjaciółki i Pierwszej Damy, dzieli się nawykami i zasadami, które wypracowała, aby skutecznie przystosować się do zmian i pokonywać różne przeszkody – zdobytą mądrość, która pomaga jej dalej „stać się”. – czytamy w oświadczeniu.

Do takich nawyków i zasad należy „życzliwość na początek”, „wznoszenie się na haju” i otaczanie się małą grupą zaufanych przyjaciół i mentorów — „stół w kuchni”.

Obiecany przewracający strony ma na celu zjednoczenie swoich czytelników, którzy razem mogą budować ścieżki prowadzące do postępu, nawet w trudnych i trudnych czasach.

„Nauczyłem się, że to w porządku, aby rozpoznać, że poczucie własnej wartości wiąże się z wrażliwością i że to, co dzielimy jako ludzie na tej ziemi, jest impulsem do dążenia do lepszego, zawsze i bez względu na wszystko” – napisał Obama we wstępie. książka. „Stajemy się odważniejsi w jasności. Jeśli znasz swoje światło, znasz siebie. Znasz swoją historię w uczciwy sposób”.

Kontynuowała: „Wiedza o sobie buduje pewność siebie, która z kolei rodzi spokój i zdolność do zachowania perspektywy, co w końcu prowadzi do zdolności do znaczącego łączenia się z innymi – a to jest dla mnie podstawą wszystkich rzeczy. inny. Jedna silna rodzina dodaje siły większej liczbie. Jedna zaangażowana społeczność może rozpalić wokół siebie ludzi. To jest siła światła, które niesiemy”.

Ze swoim charakterystycznym dowcipem i humorem, a także niesłabnącym współczuciem i szczerością, Obama porusza palące tematy, które przetaczają się przez obecny krajobraz polityczny i społeczny naszego kraju. Według oświadczenia „bada kwestie związane z rasą, płcią i widocznością, zachęcając czytelników do pracy nad strachem, znajdowania siły w społeczności i życia z odwagą”.

Markus Dohle, dyrektor generalny Penguin Random House, w ramach którego ukaże się książka, powiedział: „Penguin Random House ma zaszczyt ponownie współpracować z Michelle Obamą i pomóc w przekazaniu jej potężnej historii i zdobytej mądrości czytelnikom na całym świecie”.

Kontynuował: „Jestem przekonany, że jej nowa książka zapewni nam wszystkim pilnie potrzebne wsparcie, jednocześnie rozpalając ducha optymizmu co do mocy, którą wszyscy posiadamy, aby pozytywnie kształtować naszą osobistą i zbiorową przyszłość”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.