Meghan Markle idzie na co dzień w granatowych szortach i szpilkach w Nowym Jorku

1 minute, 30 seconds Read

Księżna Sussex spotkała się z feministyczną ikoną Glorią Steinem.

Meghan Markle daje nam mistrzowskie zajęcia z zatwierdzonego przez królów letniego ubioru.

Księżna Sussex wystąpiła dzisiaj w Nowym Jorku ubrana w przewiewny, podniosły strój, by spędzić czas z ikoną feministek Glorią Steinem.

Wygląd Markle składał się z pary długich, dopasowanych granatowych szortów, białej zapinanej bluzki i jasnobrązowych zamszowych czółenek. Jej wysadzana koralikami kopertówka i skórzany pasek ze złotą sprzączką pasowały do jej butów, a do tego złoty zegarek, bransoletka Hermès i złote ćwieki. Nosiła naturalny makijaż i zaczesała włosy w schludny kucyk.

Księżna widziano wychodzącą z budynku trzymającą się za ręce Steinem, który był ubrany na czarno. Znany dziennikarz i autor miał na sobie luźną koszulę z długimi rękawami, spodnie, płaskie buty i duży pasek ozdobiony złotą sprzączką i białymi muszlami. Miała czarną marynarską torbę, złote pierścionki i różowe okulary przeciwsłoneczne.

Markle jest w mieście z mężem księciem Harrym. Obaj wzięli dziś udział w ceremonii wręczenia nagrody ONZ Nelsona Mandeli – gdzie książę wygłosił serdeczne przemówienie – i spotkali się z ambasadorami. Księżna była czystą elegancją w małej czarnej sukience z długimi rękawami i bocznymi kieszeniami ze srebrnymi guzikami, trzymając się za ręce z mężem. Połączyła elegancki element z parą pasujących czółenek i zachowała prostotę dzięki swoim dodatkom, nosząc tylko czarną torbę na ramię i mając na sobie zestaw złotych bransoletek. Tymczasem książę Harry wybrał klasyczny granatowy garnitur i białą koszulę.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.