Megan Fox i Machine Gun Kelly rozwiewają plotki o rozstaniu w skoordynowanych stylizacjach z Cotton Candy.

1 minute, 42 seconds Read

Ich związek (i styl uliczny pary) wydaje się być silny jak nigdy dotąd.

Megan Fox i Machine Gun Kelly oficjalnie położyli kres plotkom o rozstaniu za sprawą efektownej stylizacji ulicznej.

Narzeczeni zostali wczoraj sfotografowani w Los Angeles, wyglądając na zakochanych jak zawsze w skoordynowanych strojach z waty cukrowej.

Aktorka “Jennifer’s Body” zaprezentowała się w odsłaniającym brzuch niebieskim staniku i szortach, na które nałożyła pasującą niebieską bluzkę na guziki. Utrzymała swoje obuwie w prostym stylu, wybierając zwykłe białe trampki, i podkręciła całość swoimi dodatkami: rozmytym lawendowo-niebieskim kapeluszem, rozmytą dziecięcą różową mini torebką i warstwami złotych naszyjników.

Strój MGK był równie eksperymentalny jak jego narzeczonej. Muzyk miał na sobie koszulkę z długimi rękawami, na której widniała gorąca różowo-niebieska ilustracja lwa z kreskówki. Dolna połowa jego stroju składała się z granatowych spodni i białych trampek. Całość uzupełnił srebrnym naszyjnikiem choker i owalnymi okularami przeciwsłonecznymi.

Fani zaczęli spekulować, że Fox i MGK rozstali się po kilku miesiącach braku wspólnych wystąpień publicznych. Para ostatnio uczestniczyła w premierze dokumentu MGK na Hulu, Pretty in Pink, jeszcze w czerwcu.

Źródło w TMZ zapewniło outlet, że Fox i MGK “robią wszystko dobrze” i “oczywiście nie mogą być razem 24/7 – oboje pracują i mają dzieci, ale … są solidni”.

Para, która po raz pierwszy wyszła publicznie ze swoim związkiem w czerwcu 2020 roku, ogłosiła swoje zaręczyny w styczniu 2022 roku.

“Jakoś półtora roku później, po przejściu przez piekło razem i śmiejąc się bardziej niż kiedykolwiek wyobrażałem sobie, że to możliwe, poprosił mnie o rękę”, Fox napisał wtedy na Instagramie. “I tak jak w każdym życiu przed tym, i jak w każdym życiu, które nastąpi po nim, powiedziałam tak. (…) A potem wypiliśmy nawzajem swoją krew. 1.11.22 ✨.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.