Matka pięciu z Kerala podejmuje samotną podróż, aby obejrzeć Messi w akcji na Mistrzostwach Świata FIFA w Katarze

1 minute, 43 seconds Read

Dubaj, 26 listopada (PTI) Kobieta z Kerala, który hails “Messi” jako jej bohater, wyruszył na samotną podróż w jej niestandardowych SUV do Kataru, aby obejrzeć jej ulubioną drużynę – Argentyna, grać w trwających Mistrzostwach Świata FIFA.

Naaji Noushi, matka piątki rozpoczęła swoją podróż do krajów Zatoki Perskiej 15 października z Kerali i dotarła do ZEA, podała gazeta Khaleej Times.

Chociaż złamane serce po przegranej Argentyny z Arabią Saudyjską, 33-latka nadal wykazywała duże nadzieje dla swojej ulubionej drużyny w następnym meczu.

Na początku tego tygodnia Argentyna przegrała z Arabią Saudyjską, a teraz w niedzielę zagra z Meksykiem.

“Chcę tylko zobaczyć jak gra mój bohater Lionel Messi. Przegrana z Arabią Saudyjską złamała mi serce, ale jestem pewna, że to tylko mała czkawka na ich drodze do podniesienia pucharu” – cytowała ją gazeta.

Noushi, która podróżuje przez kraje Zatoki Perskiej w swoim SUV-ie, została wysłana do Omanu z Bombaju, który jest pierwszym zarejestrowanym w Indiach prawym pojazdem, który został wysłany do tego kraju.

Rozpoczęła swoją podróż z Muscat i podróżowała do ZEA w swoim SUV-ie przez granicę Hatta i zatrzymała się, aby zobaczyć najwyższą na świecie wieżę w Dubaju, Burj Khalifa.

Dzieląc się swoim doświadczeniem z odwiedzenia Burj Khalifa po raz pierwszy, powiedziała: “To była jedna z rzeczy na mojej liście wiaderek, kiedy wyruszyłem w tę podróż – aby zrobić zdjęcie przed Burj Khalifa”. Jej SUV, któremu nadała przydomek “oolu”, ma wbudowaną kuchnię i namiot przymocowany do jego dachu, co pozwala jej gotować w podróży.

“Oolu” to malajalamskie słowo slangowe oznaczające “Ona”.

W swoim samochodzie zaopatrzyła się również w ryż, wodę, mąkę, przyprawy i inne suche produkty.

“Starałam się gotować tak dużo, jak tylko mogłam. To oczywiście oszczędza pieniądze, a także minimalizuje ryzyko zatrucia pokarmowego” – powiedziała gazecie. PTI CORR FZH AKJ FZH FZH

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.