Mariah Carey i Nick Cannon byli małżeństwem przez sześć lat i dzielą bliźniaki Marokańczyka i Monroe

9 minutes, 7 seconds Read

Mariah Carey i Nick Cannon byli kiedyś uważani za hollywoodzką parę.

Nagrodzona Grammy piosenkarka i raper, który stał się gospodarzem telewizyjnym, po raz pierwszy połączyli się ze sobą na początku 2008 roku, kiedy Cannon zagrała w teledysku Carey „Bye Bye”. Para utrzymywała swój burzliwy romans na bardzo niskim poziomie, a po zaledwie kilku miesiącach randek potajemnie zawiązali węzeł podczas prywatnej ceremonii na Bahamach.

Kilka lat później para powitała bliźniaków, Marokańczyka i Monroe.

W 2014 roku para zaszokowała fanów, gdy po sześciu latach małżeństwa nazwali to rozstaniem. Pomimo kontrowersyjnego rozwodu Carey i Cannon są teraz w dobrych stosunkach, a ich głównym celem jest współrodzicielstwo swoich dzieci.

„Nie ma żadnych urazów i złej woli” – powiedział Cannon PEOPLE w 2017 roku. „Ostatecznie chodzi o stawianie dzieci na pierwszym miejscu i upewnienie się, że mają najlepsze dzieciństwo, jakie mogą mieć”.

Od potajemnego wiązania węzła po rodzicielstwo bliźniaków, oto pełna oś czasu związku Mariah Carey i Nicka Cannona.

16 sierpnia 2005: Mariah Carey i Nick Cannon spotykają się na Teen Choice Awards

Carey i Cannon po raz pierwszy spotkali się na Teen Choice Awards w 2005 roku, gdzie Cannon wręczył Carey nagrodę za deskę surfingową dla wybranego artysty R&B. Zanim wyszli na scenę, mieli krótkie spotkanie za kulisami, którego Cannon nigdy nie zapomniał.

„Słyszała, jak mówiłem o niej wszystkie te pozytywne, tajne drobiazgi o niej w wywiadach i pamiętam, że widziałem ją za kulisami… i zatrzymuje się tuż przede mną” – powiedział w klipie z TV One’s Uncensored w 2014 roku. na przykład: „Słyszałem te wszystkie miłe rzeczy, które o mnie mówiłeś”. Pomyślałem: “To prawda! Daj mi tylko szansę, żeby się spełniły!” A ona się uśmiechnęła, a oni ją spławili.

Kwiecień 2008: Mariah Carey i Nick Cannon wywołują plotki o randkach

Trzy lata później Carey obsadziła Cannona w teledysku „Bye Bye”. Między nimi przeleciały iskry przed kamerą, co spowodowało, że fani spekulowali na temat potencjalnego romansu poza ekranem.

W kwietniu 2008 roku przedstawiciel wokalisty „Touch My Body” odmówił PEOPLE, że Carey i Cannon się spotykają. Jednak w tym samym miesiącu dwie gwiazdy zostały zauważone, wyglądając przytulnie razem w ekskluzywnym klubie w Las Vegas z okazji 34. urodzin rapera Da Brata. W pewnym momencie wieczoru widziano Careya szepczącego do ucha Cannona, podczas gdy Cannon śpiewał do pewnego tekstu z „Ogłoszenia służby publicznej” JAY-Z.

„Mam najgorętszą laskę w grze” – śpiewał, gdy Carey podnosiła kieliszek z winem.

Maj 2008: Mariah Carey i Nick Cannon biorą ślub

Chociaż para nadal nie ujawniła publicznie szczegółów swojego związku, krewna Cannona, Linda Cannon, potwierdziła E! Wiadomość z początku maja 2008 r., że związali węzeł małżeński po randce przez mniej niż dwa miesiące. „Zadzwonił i opowiedział nam o tym wszystkim” – powiedziała. „Jeśli tego właśnie chce, cieszymy się jego szczęściem”.

Krótko po tym, jak krewny Cannona potwierdził małżeństwo, Carey i Cannon opowiedzieli o swojej prywatnej ceremonii w bahamskiej posiadłości gwiazdy pop i podzielili się ekskluzywnymi zdjęciami z tego specjalnego dnia z PEOPLE.

Piosenkarka i autorka tekstów powiedziała, że ​​ona i Cannon są „bratnimi duszami” i że „nigdy nie czuła takiej miłości w jej kartach”.

„Jest piękna na zewnątrz i 10 razy piękniejsza w środku” – dodał Cannon.

Aby uczcić małżeństwo, Cannon zaskoczył swoją nową żonę, wynajmując w maju Six Flags Magic Mountain i zapraszając dziesiątki swoich przyjaciół. W tym samym miesiącu po raz pierwszy pojawili się publicznie jako małżeństwo na gali TIME 100 w Nowym Jorku z 17-karatową obrączką Carey na pełnym ekranie.

Lipiec 2008: Mariah Carey ujawnia szczegóły dwóch propozycji Nicka Cannona

Po wiadomości o ich małżeństwie piosenkarka omówiła, dlaczego ona i Cannon utrzymywali swój związek w tajemnicy z magazynem Elle w lipcu 2008 roku.

„Nie chcieliśmy dawać ludziom szansy, by byli jak:„ Co robisz? O czym ty mówisz? To jest takie szybkie… Jesteś pewien? – powiedział Carey.

Ujawniła również, że Cannon oświadczał się jej przy dwóch różnych okazjach, dzieląc się szczegółami na temat obu propozycji. Carey wyjaśnił, że najpierw zadał pytanie za pomocą cukierkowego pierścionka, w którym ukryty był pierścionek zaręczynowy z 17-karatowym diamentem. „Nazywali mnie Kopciuszkiem, odkąd zaczęłam” – powiedziała Elle. „Większość ludzi pomyśli: OK, proszę! To nie zdarza się w prawdziwym życiu”.

Kilka dni później Cannon ponownie zaproponował romantyczną przejażdżkę helikopterem.

Cannon podzielił się również szczegółami swojego nowego małżeństwa w tym miesiącu i powiedział PEOPLE: „To najlepsza rzecz, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła”.

Marzec 2009: Mariah Carey i Nick Cannon rozmawiają o chęci założenia rodziny

Rok po ślubie Cannon podzielił się tym, że on i Carey myśleli o założeniu rodziny, ale chcieli najpierw „ustalić” kilka rzeczy, zanim mieli dzieci.

„Kochamy się nawzajem, więc ciągle ćwiczymy” – zażartował. „Pozwolimy naturze obrać swój kurs, ale kurs nie jest długi”.

Maj 2009: Nick Cannon uderza Eminema za uwagi na temat Mariah Carey

W maju 2009 roku raper Eminem napisał o Careyu w swojej piosence „Dudy z Bagdadu”. Utwór opowiada o jego rzekomym romansie z gwiazdą popu, czemu Carey zawsze zaprzeczał.

„Mariah, cokolwiek nam się przydarzyło”, rapuje. “Dlaczego kiedykolwiek musieliśmy się rozstać?”

Utwór obraża również Cannona jednym wersem: „Nick Cannon, lepiej cofnij się. Nie gram, chcę ją z powrotem, ty gnojku”.

Cannon bronił swojej żony i wezwał rapera za lekceważenie jej we wpisie na swoim osobistym blogu.

„Mężczyzna z mężczyzną, spotkajmy się i zajmijmy się tym jak dorośli” – napisał. “To jest moje zaproszenie do ciebie, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz, proszę pana. Więc kiedy wyjdziesz ze swojej zamkniętej kryjówki i zapytasz swoich ochroniarzy, czy możesz wyjść i pobawić się sam, jestem tutaj Pimp!”

Cannon kontynuował: „Więc, panno Marshall, sprawię, że żałujesz, że nigdy nie wymówiłaś mojego imienia i nie żałujesz bezbożnych rzeczy, które powiedziałaś o mojej żonie”.

Sierpień 2009: Mariah Carey i Nick Cannon dzielą scenę w America’s Got Talent

Pod koniec 2009 roku Carey wykonała swój singiel „Obsessed” podczas odcinka America’s Got Talent, który Cannon prowadził w tym czasie. Po występie para podzieliła się słodkim momentem na scenie, a Cannon nazwał ją swoją „bratnią duszą”.

„Ta piękna kobieta obok mnie ma więcej singli na pierwszym miejscu listy przebojów niż jakikolwiek inny artysta na świecie” – pochwalił Cannon. “Jak ty to robisz?”

Wspomniała, że Beatlesi mają więcej niż ona, na co Cannon odpowiedział: „Nie martwimy się nimi, ponieważ teraz chodzi tylko o Mariah”.

Carey okazała swojemu mężowi wsparcie i powiedziała: „Nie, nie. To jest twój program […] Po prostu cieszę się, że tu jestem”.

17 stycznia 2010: Nick Cannon wspiera Mariah Carey na czerwonym dywanie Złotych Globów

W 2009 roku Carey odegrał drugoplanową rolę jako pracownik socjalny w dramacie Precious. Film otrzymał nominację do Złotego Globu za najlepszy obraz w następnym roku, a Cannon był tuż u boku żony podczas ceremonii wręczenia nagród. Para szła razem po czerwonym dywanie, a Cannon słodko trzymał parasol żony, aby chronić ją przed deszczem, gdy pozowała do zdjęć.

30 kwietnia 2010: Mariah Carey i Nick Cannon odnawiają swoje śluby

Aby uczcić drugą rocznicę ślubu, Carey i Cannon odnowili swoje śluby, tak jak w poprzednim roku w pierwszą rocznicę. Cannon otworzył o tradycji w swoim nowojorskim programie radiowym w kwietniu 2010 roku.

„Zachęcam wszystkich do tego. Jeśli jesteś szczęśliwy i zakochany, świętuj to!” – powiedział Cannon.

– Czy nie wszyscy tak robią? artysta zapytał swoją publiczność. „Czyż Heidi Klum i Seal nie robią tego samego co roku? To po prostu zabawne świętowanie. Odnawiamy nasze śluby i wymieniamy prezenty”.

Cannon ujawnił również, że on i Carey wrócili na Bahamy – gdzie pobrali się – aby odnowić śluby na ich pierwszą rocznicę. Jednak Cannon powiedział, że chciałby zrobić coś bardziej wyluzowanego na drugi rok. „W tym roku chcemy zrobić to jak w normalnym otoczeniu, więc może to być w LA” – powiedział. „Hej, mówię, że robimy to w kościele na Brooklynie. Będzie gorąco”.

Maj 2010: Mariah Carey i Nick Cannon zamykają plotki o ciąży

W maju 2010 roku Carey wycofała się ze swojej roli w filmowej adaptacji sztuki Tylera Perry’ego For Colored Girls. Posunięcie w ostatniej chwili wywołało spekulacje, których oczekiwali wraz z Cannonem.

Przedstawiciel Carey powiedział PEOPLE, że „nie ma wolności”, aby omówić życie osobiste supergwiazdy i nie wyjaśniła wycofania Careya. Cannon powiedział później, że jego żona udostępni publicznie „wszelkie ogłoszenia”, kiedy będzie na to gotowa.

„Moja żona jest w tym biznesie od dawna i zajmowała się tak wieloma sprawami, że wie, jak sobie radzić” – powiedział w swoim porannym programie radiowym. – Jest bardzo, bardzo silną kobietą, prawdopodobnie najsilniejszą kobietą, jaką znam, i bardzo ją kocham. Więc kiedy mi coś powie, powiem wam wszystkim, prawdopodobnie po tym, jak powiem mamie.

Październik 2010: Mariah Carey i Nick Cannon potwierdzają, że się spodziewają

Po miesiącach spekulacji Carey i Cannon w końcu potwierdzili swoją ciążę w październiku 2010 roku. „Tak, jesteśmy w ciąży. To prawda” – powiedział Carey w programie Today. „To była długa podróż. Było ciężko, ponieważ staram się zachować odrobinę prywatności”.

Cannon, który był również obecny podczas wywiadu, określił wiadomość jako „absolutnie emocjonalną” i powiedział, że dziecko jest „największym darem na ziemi”.

Para ujawniła również, że dwa lata wcześniej Carey poroniła. Cannon powiedział jednak, że strata „wzmocniła” ich związek, a jego żona „tak dobrze sobie z tym poradziła”.

16 grudnia 2010: Mariah Carey i Nick Cannon ogłaszają, że spodziewają się bliźniaków

Kilka miesięcy po ujawnieniu ciąży Carey i Cannon zaskoczyli publiczność kolejnym ogłoszeniem: spodziewali się bliźniaków.

Cannon podzielił się wiadomościami w swoim programie radiowym w grudniu 2010 r. i powiedział, że zaledwie kilka dni wcześniej Carey została zapytana o ciążę przez prezydenta Baracka Obamę i Pierwszą Damę Michelle Obamę, gdy uczestniczyli w Bożym Narodzeniu TNT w Waszyngtonie 2010.

„Oni, jak na ironię, wypytywali moją żonę o, wiesz, ‘Więc, co masz, czy masz bliźnięta?’ – powiedział Cannon. „I w tym momencie nic nikomu nie powiedziała, ponieważ lekarze radzili, abyśmy zachowali to dla siebie, dopóki nie pójdziemy dalej. Pierwsza Dama, że mamy bliźnięta.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.