Site icon Osoba Publiczna

Madonna udostępnia rzadkie zdjęcia rodzinne z szóstką dzieci w Święto Dziękczynienia

Zobacz zdjęcia z obchodów Święta Dziękczynienia Madonny z szóstką jej dzieci-Lourdes “Lola” Leon, Rocco Ritchie, Davidem Bandą, Mercy James i córkami bliźniaczkami Stellą i Estere.

W Święto Dziękczynienia Madonna i jej rodzina poświęcili trochę czasu na świętowanie w dobrym stylu.

25 listopada królowa popu udostępniła na Instagramie zdjęcia z uroczystej kolacji z szóstką swoich dzieci – 26-letnią Lolą Leon, 22-letnim Rocco Ritchie, 17-letnim Davidem Bandą, 16-letnią Mercy James oraz 10-letnimi bliźniaczkami Stellą i Estere.

Madonna podpisała swój post “What I’m thankful for…………” i dodała żółte emoji serca.

Piosenkarka, która ubrała się w gotycką sukienkę z czarnej koronki, srebrną biżuterię i zgrabne rude włosy, zamieściła zdjęcia, na których widać ją, bliźniaczki i Lolę na zmianę z DJ-em. Najstarsza córka miała na sobie czarny crop top bez ramiączek i pasujące do niego spodnie.

Madonna podzieliła się również zdjęciem, na którym trzyma duży kieliszek czerwonego wina oraz zdjęciem dużego stołu z okazji Święta Dziękczynienia, na którym znalazło się drzewo z czerwonymi kwiatami, sztuczne kardynały i lampki. Jesienny wystrój zawierał również wyświetlacze czerwonych jabłek, zielonych gruszek, granatów, miski ze świeżą żurawiną, garście lasek cynamonu i małe klatki dla ptaków. Każda podkładka zawierała kolorowy talerzyk ze złożoną serwetką, długopis i kartkę z napisem “JESTEM DZIĘKUJĘ ZA…”, którą goście mogli wypełnić.

Długotrwała BFF Madonny, Debi Mazar, skomentowała post pięcioma czerwonymi emojisami serca, podczas gdy Diplo napisał “Lovely family”.

Zobacz zdjęcia z obchodów Święta Dziękczynienia 2022 Madonny z rodziną:

Exit mobile version