Luksusowe wesele w stylu “Black-Tie Tropical” w MiamiLuksusowe wesele w stylu “Black-Tie Tropical” w Miami

2 minutes, 42 seconds Read

Khiari McAlpin i Curtis Lee Knox Jr. chodzili do tego samego liceum na początku lat 2000. Byli wtedy tylko przyjaciółmi – przynajmniej według Khiari. Jeśli chodzi o Curtisa, “Wiedziałem, że pewnego dnia będzie moją żoną”, mówi. “Powtarzałem to sobie codziennie za każdym razem, gdy ją widziałem”. Ale w tamtym czasie nic z tego nie wyszło.

“Po upływie kilku lat, to przez media społecznościowe widziałem Khiari na weselu i dałem jej przyjazny komplement o tym, jak ładnie wyglądała”, wspomina Curtis. “Kilka miesięcy po tym wpadliśmy na siebie na weselu wspólnego znajomego w Tuscaloosa w Alabamie. Chyba można powiedzieć, że po tym było już po wszystkim. Tym razem to Khiari prawił komplementy – na temat mojego garnituru – i od tego momentu zaczęliśmy się umawiać.”

Dwa lata później, tuż przed Halloween 2020, Curtis zaaranżował idealne oświadczyny. Khiari jest właścicielką centrum rozwoju dzieci i organizowała coroczny jesienny festiwal. Curtis był tam, aby pomóc w ustawieniu i zerwaniu. “Wszyscy byli ubrani w swoje kostiumy na Halloween, przez co trudno było określić, kto jest kim” – wspomina para. “Kiedy festiwal się kończył, dzieci chciały wystawić sztukę, nad którą pracowały dla swoich rodzin. Khiari nagrywała sztukę, nie wiedząc, że skecz zakończy się słowami: ‘Curtis powiedział, czy wyjdziesz za mnie!’. Khiari odwraca się i widzi Curtisa stojącego bezpośrednio za nią na jednym kolanie. Przez cały czas jej najbliższa rodzina i przyjaciele byli tam na festiwalu, przebrani pod swoimi kostiumami.”

Para z Atlanty pierwotnie przewidziała ślub docelowy w Cabo, ale chciała mieć na uwadze trudności starszych krewnych w podróżowaniu za granicę podczas pandemii. “Curtis i ja absolutnie kochamy Miami i często spędzamy tam wakacje” – mówi Khiari. “Kiedy znaleźliśmy Vizcaya Museum & Gardens, było to idealne połączenie tego, czego chcieliśmy, ale w stanie. Chcieliśmy miejsca, które reprezentowało coś tropikalnego, ale było również królewskie, romantyczne i eleganckie.”

Wezwali siostrę Khiari, Brittany, wedding plannerkę z The Sharp Standard, aby wprowadziła w życie ich wizję “black-tie tropical”. “Nie było wątpliwości, że Brittany zrealizuje ślub moich marzeń” – mówi Khiari. “Jej praca jest nienaganna i zawsze tak luksusowa”.

Czytaj dalej, aby zobaczyć wszystkie luksusowe szczegóły z ich 300-osobowej uroczystości 11 listopada 2021 roku, zaplanowanej przez Brittany McAlpin Sharp z The Sharp Standard, z koordynacją dnia przez KeAira Chantell Events i sfotografowanej przez Amy Anaiz Photography.

Planistka Brittany McAlpin od razu miała plan na estetykę. “Wiedziałam, że chcę włączyć niektóre z istniejących tropikalnych elementów w to ustawienie, ale nie chciałam, aby było to tandetne” – mówi. “Postanowiłam wprowadzić element tropikalny poprzez kolory, a nie poprzez liście palmowe i tego typu tropikalne kwiaty. Użyłam bardzo odważnych i dramatycznych kolorów: czerni, szarości, koralu i złota. Dodaliśmy również kilka naprawdę fajnych tekstur”. Zaczęło się od akrylowych zaproszeń, które dotarły do nas w spersonalizowanych zamszowych pudełkach.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.