Lionel Richie odbiera nagrodę dla ikony podczas AMAs Tribute od Stevie Wondera, Charliego Putha i Ariego Lennoxa

1 minute, 21 seconds Read

Podczas 2022 American Music Awards Lionel Richie odebrał tegoroczną nagrodę Icon Award. Legenda została uhonorowana w poruszającym hołdzie przez takich jak Stevie Wonder, Charlie Puth i Ari Lennox.

Lionel Richie świętuje przez całą noc.

I ma ku temu więcej niż dobry powód: Podczas 2022 American Music Awards w dniu 20 listopada, legendarny piosenkarz został uhonorowany szacowną nagrodą Icon Award. Oprócz otrzymania wyróżnienia, 73-latek został uznany za poruszający hołd występów Stevie Wondera, Charlie Puth i Ari Lennox.

Podczas swojego pobytu na scenie Stevie i Charlie zaśpiewali kilka jego hitów, w tym “Say You, Say Me”, “All Night Long” i “Easy”. Ari był wśród wielu innych gwiazd, które dołączyły do sceny, aby zaśpiewać “We Are the World”, takich jak Melissa Etheridge, Jimmie Allen, Smokey Robinson, Muni Long, Dustin Lynch i Yola.

Lionel – którego imponująca kariera w przemyśle muzycznym rozciąga się na ponad pięć dekad i liczy się – również odzwierciedlił swoją podróż, gdy stanął na scenie, aby przyjąć swoje trofeum. “Zacząłem tutaj na AMAs,” powiedział. “I moja kariera, do dziś 40 lat później, jestem z powrotem na AMAs”.

Piosenkarz miał również wiadomość dla tych, którzy idą w jego ślady, dodając: “To, co chcę powiedzieć i poświęcić ten czas, to porozmawiać z młodymi supergwiazdami. Bóg dał wam światło. To światło jest wyjątkowe. To światło jest dane tylko nielicznym. Kiedy słyszycie słowo hip, oznacza ono dzisiaj. Kiedy słyszysz słowo inspirujący, oznacza to na zawsze”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.