Lindsay Arnold podziela uczucia bycia w ciąży po walce z płodnością

1 minute, 42 seconds Read

Lindsay Arnold ma w drodze kolejne dziecko!

Tancerka ujawniła w poniedziałek, że jest w ciąży z drugim dzieckiem swojego i męża Sama Cusicka.

„Dziecko nr 2 nadejdzie w maju 2023 r.”, podpisała zdjęcia rodzinne na Instagramie.

„Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i czujemy się tak błogosławieni, że możemy dodać nowego członka do naszej rodziny, a Sage nie może się doczekać, aż zostanie starszą siostrą” – podsumował Arnold.

28-latek powiedział E! Wiadomość, że powiększanie rodziny wydaje się „surrealistyczne”.

Lindsay Arnold and Sam Cusick are expecting their second baby.

Oczekująca gwiazda powiedziała: „To trochę szalone, ale jesteśmy tacy, tacy szczęśliwi”.

Arnold zauważył, że ona i Cusick „próbują przez jakiś czas” począć dziecko nr 2 od czasu, gdy w listopadzie 2020 r. powitali córkę Sage, która ma teraz 1 rok.

Powiększ obraz

„To było coś, o czym wiedzieliśmy, że chcemy, więc było to po prostu ogromne błogosławieństwo” – powiedział Arnold. „Cieszymy się, że możemy powiększyć naszą rodzinę”.

Para, która pobrała się w czerwcu 2015 r., w sierpniu doświadczyła fałszywie pozytywnego testu ciążowego, co sprawiło, że ałun „Więc myślisz, że umiesz tańczyć” „bardzo się denerwował… przechodząc do następnego”.

Wspomina: „Byłam ostrożnym optymistą, ale miałam też bardzo spokojne poczucie zadowolenia z tego. Czułem, że to było właściwe. Czułem, że to był nasz czas”.

Wiadomość o ciąży Arnolda zbliża się do jej decyzji, by nie rywalizować jako zawodowiec w 31. sezonie „Dancing With the Stars”.

W sierpniu choreografka powiedziała swoim obserwatorom w mediach społecznościowych, że zamiast tego skupia się na swojej rodzinie, wyjaśniając: „Moja córka zawsze będzie na szczycie mojej listy.

„Jak wielu z was zna moją rodzinę i ja mieszkamy w U[tah]”, kontynuował Arnold. „Logistycznie jest tak wiele zaangażowanych w to, aby tak się stało i trzeba poświęcić wiele”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.