Linda Evangelista wraca do modelingu po tym jak twierdzi, że została “oszpecona” w wyniku zabiegu kosmetycznego

2 minutes, 1 second Read

Linda Evangelista zadebiutowała nowym występem w modelingu po tym, jak twierdziła, że została “trwale zdeformowana” po zabiegu zamrażania tłuszczu. Poznajcie kampanię Fendi z udziałem 57-letniej modelki.

Linda Evangelista ogłosiła, że uregulowała pozew, który złożyła po rzekomo spartaczonym zabiegu.

“Cieszę się, że uregulowałam sprawę CoolSculpting”, podzieliła się w oświadczeniu na Instagramie 19 lipca. “Cieszę się na następny rozdział mojego życia z przyjaciółmi i rodziną i jestem szczęśliwa, że mogę umieścić tę sprawę za sobą. Jestem naprawdę wdzięczna za wsparcie, które otrzymałam od tych, którzy sięgnęli”.

Dziesięć miesięcy po tym, jak Linda twierdziła, że została “trwale oszpecona” po niechirurgicznym zabiegu zamrażania tłuszczu, 57-letnia modelka zadebiutowała zdjęciem, na którym pozuje w kampanii Fendi. Linda ma na sobie dwie srebrne cekinowe torby Fendi, parę okularów przeciwsłonecznych i trzy różowe satynowe czapki z daszkiem.

Według postu z 16 lipca, sesja zdjęciowa ma promować nadchodzący pokaz mody, który odbędzie się z okazji 25-lecia torby Fendi Baguette i drugiej rocznicy objęcia przez Kim Jones stanowiska dyrektora artystycznego Couture i Womenswear w marce.

Powrót we wrześniu, Linda wziął do Instagrama, aby odnieść się do tego, dlaczego pozostała poza światłem reflektorów w ostatnich latach. W tym czasie powiedziała, że stała się “brutalnie oszpecona” przez procedurę CoolSculpting firmy Zeltiq po tym, jak rzekomo rozwinęła “paradoksalną hiperplazję tłuszczową” w wyniku.

“To zwiększyło, a nie zmniejszyło, moje komórki tłuszczowe i pozostawiło mnie trwale zdeformowaną nawet po przejściu dwóch bolesnych, nieudanych, operacji korekcyjnych” – napisała 22 września. “Zostałam, jak to określiły media, ‘nie do poznania'”.

W dalszej części swojego postu, Linda powiedziała, że stan “nie tylko zniszczył moje utrzymanie, ale wysłał mnie w cykl głębokiej depresji, głębokiego smutku i najniższej głębi samouwielbienia.” Linda złożyła pozew przeciwko Zeltiq Aesthetics Inc. we wrześniu, według People.

W lutowym wywiadzie dla outletu, poruszyła swój powód przerwania milczenia i podjęcia działań prawnych. “Mam nadzieję, że mogę zrzucić z siebie część wstydu i pomóc innym ludziom, którzy są w takiej samej sytuacji jak ja,” powiedziała. “To jest mój cel”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.