Lalela Mswane z RPA koronowana na Miss Supranational 2022

1 minute, 20 seconds Read

Podczas wielkiej ceremonii koronacji Miss Supranational 2022 Lalela Mswane z RPA została ukoronowana przez ustępującą królową Miss Supranational 2021 Chanique Rabe. Łącznie siedemdziesięciu delegatów z całego świata wzięło udział w prestiżowym międzynarodowym konkursie, który odbył się w Amfiteatrze Strzelecki Park w Nowym Sączu w Małopolsce.
W tym roku organizacja wprowadziła nową koronę zaprojektowaną przez Ricardo Patracę podczas konkursu wstępnego, a podczas 13. edycji prestiżowego konkursu po raz pierwszy Republika Południowej Afryki zdobyła upragnioną koronę. Gwiezdna noc rozpoczęła się od sensacyjnych występów polskich śpiewaków Moniki Lewczuk, Dody i belgijskiego muzyka Danzela. Gospodarzami wieczoru byli Anita Nneka Jones i Martin Fitch.

Zwycięski dwór królowej obejmuje:
I Wicemistrz: Praewwanich R z Tajlandii
Drugie miejsce: Nguyen Huynh Kim Duyen z Wietnamu
III miejsce: Adinda Cresheilla z Indonezji
IV Wicemistrz: Ismelys Velasquez z Wenezueli

Indyjska Ritika Khanani znalazła się w pierwszej dwunastce po znakomitym występie i otrzymała tytuły Miss Supranational Asia i Miss Photogenic.
W dalszej części wieczoru wszystkie siostry Supra oraz całe zgromadzenie i sędziowie poparli Ukrainę i był to naprawdę wzruszający moment, gdy Diana Mironenko z Ukrainy mówiła o obecnej sytuacji na tym wydarzeniu.
W cenionym składzie sędziowskim wielkiego finału znaleźli się Mister Supranational 2021 Varo Vargas, Miss Supranational 2021 Chanique Rabe, Miss Supranational 2019 Anntonia Porsild, Miss Supranational 2018 Valeria Vazquez Latorre, polska piosenkarka Doda oraz Monika Lewczuk Była królowa piękności i modelka Marcelina Zawadska oraz prezes organizacji Miss i Mister Ponadnarodowej Gerhard Patzutka Von Lipinski.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.