kylie jenner

Kylie Jenner bierze przykład z siostry Kim Kardashian w kombinezonie Balenciaga

1 minute, 15 seconds Read

Balenciaga to oficjalnie dział kostiumów rodziny Kardashian-Jenner – lub tak się wydaje.

W tym tygodniu, Kylie Jenner wzięła przykład ze starszej siostry Kim Kardashian i wyszła w obcisłym czarnym kombinezonie luksusowego domu mody.

Potentatka zestawów do ust podzieliła się lustrzanym wideo swojego wyglądu na TikTok, przezabawnie pisząc w podpisie, “its giving kim k.”.

Półprzezroczyste body marki posiada faux turtleneck, długie rękawy, które podwajają się jako rękawiczki i przedłużone nogawki do kostek.

Jenner sparowała ten element z pasującymi obcasami i małą czarną torbą, a także uzupełniła go odważnymi kolczykami. Podobnie jak jej siostra, Jenner ułożyła włosy w ulizany kok i nosiła się w stylu glamour.

Jenner podzieliła się kolejnym filmikiem TikTok z wyglądem, tym razem pozując w stroju i parze oversize’owych czarnych okularów przeciwsłonecznych w pobliżu tego, co wygląda na jej garaż.

Podzieliła się również klipem, w którym spędza czas z przyjaciółkami podczas nocnego wyjścia.

Chociaż Kardashian stała się ostatnio twarzą kombinezonów i pantofli Balenciagi – a nawet przeszła po wybiegu podczas pokazu couture tej marki w Paryżu – Jenner nie jest obca ciału.

Na początku tego miesiąca mama dwójki dzieci wyszła na plan zdjęciowy rodzinnego programu Hulu The Kardashians w Kalifornii w obcisłym monochromatycznym stroju wykonanym na zamówienie przez Alexandra Wanga.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.