Kurs Harry Styles w college’u już nadchodzi: Wszystkie złote szczegóły

1 minute, 43 seconds Read

Uwaga wszyscy styliści mieszkający w Teksasie: Jeśli szukasz nauki (i rozbioru) wszystkiego, co jest Harry Styles, to masz szczęście! W przyszłym roku jeden z uniwersytetów będzie oferował kurs o piosenkarzu.

Jak to się ma do znaku czasów? Harry Styles jest oficjalnie przedmiotem szkolnym.

Tak, dobrze przeczytaliście: Dla niektórych studentów college’u w Teksasie, zamiast tych wszystkich, cóż, późnych nocnych rozmów, będą mieli szczęście studiować piosenkarza i jego

wzrost do sławy w znacznie wcześniejszych godzinach w ramach kursu zatytułowanego “Harry Styles and the Cult of Celebrity: Tożsamość, Internet i europejska popkultura”.

Klasa oferowana przez Honors College na Texas State University w San Marcos od wiosny 2023 roku będzie prowadzona przez profesora historii cyfrowej dr Louie Dean Valencia.

W rzeczywistości sam instruktor potwierdził tę wiadomość, dzieląc się streszczeniem swojej klasy do mediów społecznościowych.

“Ten kurs koncentruje się na brytyjskim muzyku Harry Styles i popularnej kulturze europejskiej, aby zrozumieć kulturowe i rozwój współczesnego celebryty” – czytał synopsis klasy.

“W związku z pytaniami o płeć, seksualność, rasę, klasę, naród i globalizm, kulturę fanów mediany mody, kulturę internetową i konsumpcjonizm”.

W ramach kursu, jak podaje NBC New York, studenci nie tylko będą studiować solowe dzieła Stylesa (w tym zarówno jego albumy, jak i filmy), ale także zbadają albumy wydane z jego byłego zespołu One Direction.

“Zawsze chciałam prowadzić zajęcia z historii, które byłyby zarówno zabawne, jak i dotyczyły okresu, który studenci przeżyli i z którym się identyfikują” – powiedziała Valencia.

“Badając sztukę, aktywizm, konsumpcjonizm i fandom wokół Harry’ego Stylesa, myślę, że będziemy w stanie dotrzeć do niektórych bardzo istotnych współczesnych kwestii.

Myślę, że to bardzo ważne dla młodych ludzi, aby zobaczyć, co jest dla nich ważne, odzwierciedlone w ich programie nauczania.”

Więc, czy 28-latek faktycznie wystąpi? Cóż, Valencia jest otwarta na złotą myśl.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.