queen elizabeth

Królowa ma zdecydowane zdanie na temat jedzenia lunchu w odnowionej kuchni Kate i Williama

1 minute, 3 seconds Read

Książę i księżna Cambridge wprowadzili się do Anmer Hall w 2015 roku po gruntownym remoncie.

Nie spodziewajcie się, że królowa Elżbieta II w najbliższym czasie będzie jadła lunch w kuchni księcia Williama i księżnej Kate.

Tak przynajmniej wynika z anegdoty przekazanej przez królewską biografkę Sally Bedell Smith, która napisała książkę “Elizabeth the Queen: The Life of a Modern Monarch”.

W wywiadzie, którego Bedell Smith udzieliła People, książę i księżna Cambridge wprowadzili się do Anmer Hall, która znajduje się w posiadłości królowej w Norfolk, w 2015 roku po gruntownym remoncie. Remodel pomógł przekształcić ich królewską kuchnię w przytulną przestrzeń dla Kate i jej trójki dzieci – dziewięcioletniego księcia George’a, siedmioletniej księżniczki Charlotte i czteroletniego księcia Louisa – gdzie często gotuje lub rezerwuje.

Jednakże, pomimo królewskich renowacji, królowa narysowała linię na jedzeniu wewnątrz kuchni. “Pamiętam, kiedy właśnie skończyli remont Anmer Hall i zaprosili królową na lunch” – powiedział Bedell Smith, per People. “Mają jedną z tych dużych kuchni z miejscami do jedzenia, a ona powiedziała: ‘Nie mogę zrozumieć, dlaczego wszyscy spędzają czas w kuchni’.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.