Site icon Osoba Publiczna

Królowa Elżbieta i Księżniczka Anna występują w rzadkim wspólnym wyglądzie

Oboje odwiedzili hospicjum, aby otworzyć nowe centrum

Oboje odwiedzili hospicjum, aby otworzyć nowe centrum w piątek rano, podróżując w niewielkiej odległości od domu królowej w Windsor do Maidenhead, aby zwiedzić hospicjum w Tamizie i spotkać się z personelem, wolontariuszami i pacjentem.

Od ponad 30 lat hospicjum zapewnia opiekę paliatywną i opiekę u schyłku życia oraz wsparcie ludziom w East Berkshire i South Buckinghamshire. Jej usługi są bezpłatne dla tych, którzy potrzebują opieki, a ponad 50 procent z 13 milionów funtów rocznych kosztów bieżących pochodzi ze wsparcia charytatywnego.

Na wycieczkę królowa Elżbieta miała na sobie pudrową niebieską sukienkę z długimi rękawami z granatowo-białym kwiatowym nadrukiem. Czuła się komfortowo w parze niskich czarnych szpilek ze złotymi sprzączkami, nosiła czarną torbę i nosiła klasyczne naszyjniki z pereł i kolczyki, a także broszkę z jasnoniebieskimi klejnotami i białymi diamentami. Ze względu na problemy z poruszaniem się monarcha chodziła z laską, witając personel.

To już drugie publiczne zaangażowanie monarchy w tym tygodniu. We wtorek królowa Elżbieta uczciła osiągnięcia NHS na przestrzeni dziesięcioleci, przyznając instytucji medal George Cross podczas ceremonii, którą prowadziła w Windsor. Do 96-letniej głowy państwa dołączył książę Walii na imprezie, podczas której uhonorowano przywódców zdrowia z czterech krajów.

Exit mobile version