Kristen Stewart, Paris Hilton i inni świętują urodziny Demi Lovato z epicką imprezą

1 minute, 42 seconds Read

Podczas świętowania swoich przełomowych 30. urodzin u boku takich przyjaciół jak Paris Hilton, Demi Lovato została obdarowana dzikim tortem inspirowanym jej najnowszym albumem.

Brudna (i pyszna) 30.

Demi Lovato obchodziła swoje 30 urodziny wraz z najlepszymi przyjaciółmi, w tym Paris Hilton, i została zaskoczona epickim czteropoziomowym tortem urodzinowym na imprezie.

Jak widać w kilku Instagram Stories opublikowanych 23 sierpnia, Demi została przedstawiona z niestandardowym zaprojektowanym tortem Celebration Cake przez SusieCakes – wanilia z kolorowymi cukrowymi konfetti – z inspiracją z nowego albumu artysty, Holy Fvck, w tym wirówkami czarnymi, czerwonymi i srebrnymi z napisem “Happy Dirty 30 Demi”.

Kristen Stewart, Ashley Benson i Maika Monroe dołączyły do zabawy i pozowały do głupich zdjęć, które fryzjer CJ Romero udostępnił 24 sierpnia.

Demi i Paris zrobiły sobie także wspólne selfie podczas imprezy, a gwiazda popu, która wystąpiła na ślubie gwiazdy Paris In Love z Carterem Reum w 2021 roku, podzieliła się nim na swoim Instagram Stories.

Na początku tego tygodnia, w dniu urodzin Demi, Paris zamieściła serię zdjęć przyjaciół, nazywając absolwentkę Disneya “prawdziwą i lojalną przyjaciółką”.

“Wysyłając ci tyle miłości w twoim wyjątkowym dniu”, napisała na Instagramie 21 sierpnia. “Jesteś prawdziwy, jesteś miły, autentyczny, silny i piękny wewnątrz i na zewnątrz. Znam cię, odkąd miałeś 15 lat i teraz widziałem, jak rośniesz na tak wiele sposobów. Przeszłaś tak wiele i jesteś tak niesamowicie silna i odporna”.

Kontynuowała: “Jestem tak dumna z ciebie i wszystkiego, co robisz i za czym się opowiadasz. Jesteś taką inspiracją dla mnie i wielu innych… Love you for life fam”.

Tego samego dnia Demi zaznaczyła swój kamień milowy, przechodząc na Instagram oficjalny ze swoim nowym chłopakiem Jute$. Biorąc na swoje Instagram Stories, piosenkarka “Sober” podzieliła się zdjęciem siebie i kanadyjskiego muzyka pozującego do selfie w lustrze łazienkowym, wraz z bezczelnym podpisem, “Bday bitch with her love”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.