Komik i współtwórca Bust Down, Jak Knight Dead w wieku 28 lat

1 minute, 27 seconds Read

Jak Knight – komik stand-upowy z napisami do filmów Big Mouth, Bust Down i Black-ish – według swoich bliskich zmarł w wieku 28 lat.

Świat komedii stracił jasną gwiazdę.

Jak Knight, współtwórca Peacock’s Bust Down i komik, zmarł 14 lipca w Los Angeles, poinformowała jego rodzina w oświadczeniu dla NBC News. Miał 28 lat.

Przyczyna śmierci nie została podana, aw swoim oświadczeniu bliscy Knighta poprosili o „proszę o uszanowanie ich prywatności w tym niezwykle trudnym czasie”.

W trakcie swojej kariery Knight posiadał kredyty zarówno w pisaniu, jak i aktorstwie. Nie tylko współtworzył Bust Down, ale także zagrał w serialu u boku Chrisa Redda, Sama Jaya i Langstona Kermana. Ponadto komiks wypowiedział postać Devona w Big Mouth Netflixa, a także służył jako scenarzysta w pięciu sezonach animowanego serialu.

Jako pisarz pracował nad Lucas Bros Moving Co., Black-ish i Immoral Compass.

W 2018 roku Knight zastanawiał się nad swoim zaangażowaniem w Big Mouth. „Bycie pisarzem jest niesamowite” – zauważył w wywiadzie dla RESPECT. Magazyn „i samo przebywanie w pokoju z jednymi z najwspanialszych żyjących ludzi i siadanie przy stole z ludźmi takimi jak Jordan Peele i Maya Rudolph to surrealistyczne, ale to dużo pracy, pracy”.

Na scenie Knight występował w stand-upowych programach komediowych na całym świecie, zgodnie z oświadczeniem jego rodziny. Jego talent zapewnił mu występ w 2018 roku jako główny komiks w programie Netflix The Comedy Lineup.

Po jego śmierci Comedy Central – który w 2014 roku nazwał Knighta „Comedy Central Comic to Watch” – zabrał się na Twittera, aby go przypomnieć i pozostawić po sobie spuściznę.

„Jak Knight był rozhisteryzowanym i uczciwym komikiem” – napisała 15 lipca sieć na Twitterze. „Będziemy za nim ogromnie tęsknić”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.