Kim Kardashian ujawnia, że przeszła “bolesny” zabieg ujędrniania brzucha

1 minute, 16 seconds Read

Kim Kardashian ujawniła ostatnio, że przeszła “bolesny” zabieg z użyciem lasera, który miał pomóc w ujędrnieniu jej brzucha. Zobaczcie zdjęcie, którym założycielka SKIMS podzieliła się z nami z tego procesu.

Oto jak możesz zaoszczędzić do 60% na ubraniach Madewell.

Kim Kardashian podzieliła się spojrzeniem na to, co nazywa “game changer”.

Założycielka SKIMS ujawniła, że niedawno poddała się zabiegowi napinania skóry na swoim brzuchu z wykorzystaniem lasera Morpheus Micro needling. Obok zdjęcia jej lekko czerwonego brzucha (który został zatrzaśnięty podczas procesu) udostępnionego na jej Instagram Stories Aug. 3, Kim wyjaśniła, że poddała się zabiegowi a spa.

“Myślę, że to mój fave laser, ale jest bolesny” – napisała. “Ale jest tego warte”. Według doniesień, “laser Morfeusza”, znany również jako Morfeusz 8, to niechirurgiczny zabieg zaawansowanego igłowania.

To nie pierwszy raz, kiedy Kim otworzyła się na temat poddawania się zabiegom laserowym. Na początku lipca mama czwórki – która dzieli dzieci North, Saint, Psalm i Chicago z ex Kanye Westem – ujawniła, że zwykle rezerwuje swoje reżimy na późną noc, po tym jak dzieci są wszystkie schowane.

“Naprawdę, autentycznie dbam o dobry wygląd”, powiedziała Allure. “Prawdopodobnie dbam o to bardziej niż 90 procent ludzi na tej planecie. To nie jest łatwe, gdy jesteś mamą i jesteś wyczerpana pod koniec dnia lub jesteś w szkole, a ja jestem wszystkim z powyższych.”

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.