kim kardashian

Kim Kardashian ląduje w Australii przed spodziewanym zjazdem Pete’a Davidsona

1 minute, 9 seconds Read

Po czterech tygodniach przerwy Kim Kardashian wylądowała w Australii, aby odwiedzić chłopaka Pete’a Davidsona, który obecnie kręci swój projekt.

Kim Kardashian i Pete Davidson pogrążają się w swojej miłości.

41-latka została sfotografowana przylatując na lotnisko Cairns w Queensland w Australii, gdzie jej chłopak kręci film Czarodzieje! obok Orlando Blooma.

„Kim jedzie w ten weekend do Australii, aby odwiedzić Pete’a” — mówi informator E! Aktualności. „Chciała spędzić czas ze swoimi dziećmi przed wyjazdem i odbyła z nimi specjalną podróż. Teraz wyjeżdża do Pete’a i jest bardzo podekscytowana”.

Założycielka SKIMS, która dzieli North (9 lat, Saint 7 lat, Chicago 4 lata i Psalm 3 lata) z byłym Kanye Westem, została sfotografowana 16 lipca, kiedy wysiadała ze swojego prywatnego odrzutowca, ubrana w czarny strój, w za dużych okularach i jej platynowe blond włosy upięte w kok.

Para, która zaczęła się spotykać zeszłej jesieni, była fizycznie rozdzielona przez cztery tygodnie.

Podczas gdy Pete był zajęty pracą nad innym światem, Kim z daleka pokazuje swoją miłość za pośrednictwem mediów społecznościowych. 11 lipca gwiazda Kardashians opublikowała serię uroczych zdjęć pary na Instagramie, w tym zdjęcia dwóch wypoczywających przy basenie i Kim opierającej stopy na wytatuowanej klatce piersiowej swojego mężczyzny.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.