Kim Kardashian i Pete Davidson rozstają się po 9 miesiącach randki

2 minutes, 10 seconds Read

Kim Kardashian i Pete Davidson z Saturday Night Live postanowili się rozstać i zakończyć swój romantyczny związek. Poznajcie ekskluzywne szczegóły stojące za ich rozstaniem.

Nadszedł czas, aby nadążyć za nowo samotną Kim Kardashian.

Gwiazda serialu “The Kardashians” i Pete Davidson zerwali ze sobą i postanowili zostać przyjaciółmi.

Źródła poinformowały, że podczas gdy para ma “dużo miłości i szacunku dla siebie”, odkryli, że duża odległość i ich wymagające harmonogramy “sprawiły, że naprawdę trudno było utrzymać związek”. Do rozstania doszło gdzieś w tym tygodniu.

Pete spędza część lata w Australii pracując nad filmem Wizards! Jeśli chodzi o Kim, to nadal wychowuje czwórkę dzieci-North, Psalm, Chicago i Saint, ze swoim ex Kanye Westem.

“Rozwód posuwa się naprzód z Kanye,” powiedział. “Są szczęśliwie współrodzicami”.

Jeszcze w listopadzie źródło potwierdziło, że Pete i Kim oficjalnie się spotykają. W tym czasie insider powiedział, że obie strony są naprawdę szczęśliwe, widząc, gdzie to idzie. “Pete powiedział jej, że nie chce widzieć nikogo innego” – zauważyło źródło. “Ona mówi niektórym ludziom, że nie są super poważni, ale nie spotyka się z nikim innym… Stara się nie robić z tego wielkiej sprawy, ale jest super w nim.”

Duet po raz pierwszy zamknął usta, gdy Kim gościł w Saturday Night Live w październiku, a ich romans rozgrzał się w kolejnych miesiącach.

“To był pocałunek sceniczny, ale wciąż był to mały zing,” Kim powiedział w kwietniu na podcaście Not Skinny But Not Fat. “To nie było nic takiego jak super, szalone uczucie”.

“Kilka dni później byłem jak, ‘Hmm, jest trochę akcji BDE’, powiedziała, zanim przypomniała sobie, że Pete pominął jej SNL after-party. “Myślałem o tym później. Byłem jak, ‘Cholera, on jest jedyną osobą, która nie przyszła’.”

Po tym, jak zrobili rzeczy oficjalne, poszedł dalej, aby związać się z jej dziećmi, a nawet zrobić szybkie cameo na jej Hulu show The Kardashians. Oczekuje się, że Pete pojawi się w drugim sezonie, który zadebiutuje tej jesieni, zgodnie z zapowiedzią, która ukazała ich wspólny prysznic.

Od hołdów w postaci tatuaży po wspólne pojawienie się na Met Gala, para nie powstrzymywała się przed pokazywaniem PDA w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy. Siostra Khloe Kardashian poszła tak daleko, że powiedziała, że Kim jest w “LOOOOOVVVEEEE” z komikiem w czerwcu.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.