NASCAR driver Bobby

Kierowca NASCAR Bobby East Dead w wieku 37 lat w zgłoszonym ataku nożem

2 minutes, 20 seconds Read

Jak podają lokalne władze, zawodowy kierowca Bobby East, który ścigał się w seriach USAC, ACRA i NASCAR, został śmiertelnie dźgnięty nożem przed stacją benzynową w Kalifornii.

Bobby East, gwiazda NASCAR, zmarł po tym, jak podobno został dźgnięty nożem na stacji benzynowej.

37-latek zmarł w nocy 13 lipca w południowej Kalifornii, potwierdza policja

Tego wieczoru funkcjonariusze zareagowali na 76 stacji benzynowej w Westminster w Kalifornii, około 50 mil na południe od Los Angeles, aby zbadać raport o dźgnięciu nożem, zgodnie z komunikatem prasowym z Westminster Police Department Detectives. Policjanci znaleźli wschód na ziemi, cierpiąc z powodu poważnej rany kłutej klatki piersiowej. Podjęli próby ratowania życia, dopóki nie przybyli ratownicy medyczni i przetransportowali osobę do lokalnego centrum urazowego, gdzie doznał obrażeń.

Motyw ataku pozostaje nieznany. Dwa dni później podejrzany o morderstwo, Trent William Millsap – 27-letni bezdomny, znany z bycia w okolicy, według lokalnych władz – został aresztowany w pobliskim Anaheim, policja potwierdziła w komunikacie prasowym. Ze względu na poziom przemocy, którą wykazywał, zespół SWAT z West County został poproszony o doręczenie nakazu, zgodnie z komunikatem prasowym.

Podczas służby nakazu, zespół SWAT z West County napotkał Milsapa. Wdał się w konfrontację z funkcjonariuszami i wysłano policję K-9. Następnie doszło do strzelania do funkcjonariusza. W komunikacie prasowym stwierdzono, że Milsap został przewieziony do centrum medycznego UCI, gdzie później doznał obrażeń. Policja K-9 doznała nie zagrażającej życiu rany postrzałowej.

Zgodnie z komunikatem prasowym, w czasie, gdy funkcjonariusz był strzelał, Milsap był zwolniony warunkowo za napad z bronią w ręku i miał zaległy nakaz aresztowania za niepowiązane naruszenie zwolnienia warunkowego.

Podczas swojej kariery kierowcy East – syn ​​konstruktora samochodów USAC Hall of Fame Boba Easta – zdobył 56 karier USAC – usankcjonowanych zwycięstw fabularnych, z czego 48 w dywizjach krajowych. Kalifornijczyk zdobył trzy krajowe tytuły jazdy USAC, zaczynając w 2004 r. w USAC National Midgets i dwa razy więcej w kolejnych mistrzostwach USAC Silver Crown w 2012 i 2013 r.

Jako członek programu rozwoju kierowców Forda, East ścigał się w NASCAR Craftsman Truck Series i NASCAR Busch Series, obecnie znanej jako Xfinity Series od 2005 do 2008 roku. Ukończył także w ARCA Re/Max Series, gdzie brał udział w Talladega w październiku 2005 roku. , za kierownicą Forda nr 29 dla K Automotive Racing.

„Wschód był fenomenalny również w USAC National Sprint Cars, zwłaszcza na torach chodnikowych” – powiedział USAC w oświadczeniu z 15 lipca. „Zdobył 15 zwycięstw w serii, a pierwsze odniósł w 2003 roku na torze wyścigowym Mansfield Motorsports w Ohio. Zwyciężył również na Milwaukee Mile w 2005 roku w ostatnim wyścigu USAC Sprint Car rozgrywanym na jednomilowym torze”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.