Khloe Kardashian reaguje na twierdzenie, że Kris Jenner wyciekła dane prywatnego odrzutowca Taylor Swift

1 minute, 3 seconds Read

Fani żartowali, że Kris Jenner potajemnie stoi za raportem wymieniającym Taylor Swift jako gwiazdę z najgorszą emisją dwutlenku węgla przez prywatny odrzutowiec w tym roku. Oto jak Khloe Kardashian zareagowała na to twierdzenie.

Media społecznościowe były wściekłe od czasu wydania nowego badania, które nazwało Taylor Swift jako celebrytkę z najgorszą emisją dwutlenku węgla przez prywatny odrzutowiec w tym roku, z jej osobistym samolotem podobno emitującym 8,293.54 ton węgla w ciągu zaledwie ostatnich siedmiu miesięcy.

Badanie, przeprowadzone przez firmę marketingu cyfrowego Yard, wywołało wiele debat, jak również humorystycznych memów – chociaż jeden szczególny komentarz wydawał się przykuwać uwagę absolwentki Keeping Up With the Kardashians.

Khloe, której siostra Kylie Jenner właśnie spotkała się z krytyką za pokazanie w sieci prywatnego odrzutowca jej i Travisa Scotta, niedawno “polubiła” filmik, w którym żartowano, że Kris Jenner mogła stać za tym otwierającym oczy badaniem, aby odciągnąć uwagę od swojej rodziny.

Przezabawny klip, który został udostępniony na konto fana Kardashianów na Instagramie, pokazał momager identyfikującą się jako “Kris f–king Jenner” obok podpisu czytającego: “Kto wyciekł, że prywatny odrzutowiec Taylor Swift odbył w tym roku 170 lotów?”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.