khloe

Khloe Kardashian przerywa milczenie w mediach społecznościowych po wiadomości o dziecku nr 2 z Tristanem Thompsonem

1 minute, 1 second Read

Prawie tydzień po tym, jak pojawiła się informacja, że Khloe Kardashian spodziewa się drugiego dziecka z Tristanem Thompsonem, gwiazda rzeczywistości wzięła na Instagram, aby pokazać trochę miłości dla ich pierworodnej, True.

Khloe Kardashian spędza ostatnie dni jako mama jednego dziecka.

Po prawie tygodniowej przerwie w mediach społecznościowych, 38-latka powróciła do ‘grama’, dzieląc się kilkoma zdjęciami jej i jej 4-letniej córki True Thompson bawiącej się w słońcu.

“Ja i moja najlepsza dziewczyna tworzymy najlepsze wspomnienia”, podpisała serię zdjęć 19 lipca, po czym wyjaśniła, że jej dzieci zawsze będą jej priorytetem. Dodała: “Na zawsze będę miała twoje plecy, mój aniołku”.

Na zdjęciach, które wydają się pochodzić z ostatniej tropikalnej podróży urodzinowej Khloe do Turks i Caicos, założyciel Good American pozuje w krystalicznie niebieskich wodach ubrany w camo-print, jednoczęściowy kostium kąpielowy i ponadwymiarowe odcienie, gdy True wisi na jej plecach.

Khloe’s ostatni post 13 lipca poprzedni post-sharing zdjęcie jej, True i jej 4-letni siostrzenica Dream Kardashian na wakacjach- tylko godziny przed wiadomości złamał, że spodziewa się jej drugie dziecko z Tristian Thompson przez surogatkę.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.