Khloe Kardashian i były Tristan Thompson witają dziecko nr 2

1 minute, 14 seconds Read

To już oficjalne: True Thompson jest starszą siostrą.

Około miesiąc po tym, jak Khloe Kardashian potwierdziła, że ona i jej ex Tristan Thompson spodziewają się drugiego dziecka przez surogatkę, para powitała swojego chłopca. Przybycie ich syna przychodzi cztery lata po tym, jak dwaj mieli swoją córkę True.

W zeszłym miesiącu Khloe potwierdziła, że rodzeństwo True “zostało poczęte w listopadzie”, dodając, że Khloe “jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne błogosławieństwo”. Warto jednak zaznaczyć, że wiadomość o dziecku nie oznacza, że para jest już razem – źródło bliskie gwieździe Kardashianów podzieliło się informacją, że Khloe i Tristan “nie rozmawiali poza sprawami związanymi ze wspólnym rodzicielstwem”.

Odnosząc się do skandalu związanego z ojcostwem Tristana pod koniec zeszłego roku, informator dodał: “Dziecko zostało poczęte przez surogatkę, zanim Khloe i opinia publiczna dowiedziały się, że Tristan ma dziecko z kimś innym w grudniu.” (Gracz Chicago Bulls powitał syna Theo z Maralee Nichols w 2021 roku i jest również tatą Prince’a, 5, z ex Jordan Craig).

Jeśli chodzi o to, dlaczego założycielka Good American zdecydowała się utrzymać wiadomość w tajemnicy? “Khloe utrzymała ciążę w tajemnicy, aby chronić prywatność i bezpieczeństwo surogatki” – czytamy w osobnym. “I aby chronić jej zdrowie psychiczne przed osądem ze strony społeczeństwa w wyniku działań Tristana”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.