Kendall Jenner zdradza, jak zapobiega lękom, które nie dają jej spać w nocy

1 minute, 47 seconds Read

Kendall Jenner podzieliła się swoimi nocnymi praktykami, które pomagają jej radzić sobie z niepokojem. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak modelka “uspokaja się” wieczorem.

Jedna rutyna, której Kendall Jenner z pewnością się trzyma? Nocny rytuał relaksacyjny z dodatkiem herbaty.

Gwiazda Kardashians – która otwarcie opowiedziała o swojej walce z niepokojem w ciągu ostatnich kilku lat – ujawniła, jak próbuje utrzymać bezsenność na dystans podczas późnych godzin nocnych. “Lubię się zwijać wieczorami”, 26-latka powiedziała Vogue w historii opublikowanej 19 sierpnia. “Zwykle piję herbatę i relaksuję się czytając książkę lub pisząc w moim dzienniku”.

Jak wyjaśniła Kendall, “Od lat zmagam się z niepokojem i może mieć dobre i złe dni. Jeśli potrzebuję się zwinąć, naprawdę robię punkt, aby wziąć 15 minut na medytację, aby uspokoić mój niepokój, dzięki czemu mogę uzyskać dobry nocny odpoczynek.”

Z powrotem w 2018 roku model otworzył się na temat swojego doświadczenia z niepokojem i wpływu, jaki ma na jej życie zawodowe. “Czuję, że życie, które żyję, jest niezwykłe na wiele sposobów, ale że przychodzi również z dużą ilością obowiązków”, powiedziała w wywiadzie z Harper’s Bazaar w 2018 roku. “Musiałam dość szybko dorosnąć i poradzić sobie z sytuacjami, w które większość 22-latków nie jest naprawdę włożona”.

Dodała gwiazda Kardashians: “Są dni, tygodnie i miesiące, kiedy po prostu nie przestajesz”.

Kendall zauważyła, że w większości przypadków odczuwa niepokój z powodu sytuacji, które są poza jej kontrolą. “Jeśli coś nie idzie tak, jak planowałam, wariuję” – kontynuowała. “Niektóre dni chcę po prostu iść żyć na farmie, nie rozmawiać z nikim i po prostu istnieć pośrodku niczego”.

Wyjaśniając, że cierpi na “wyniszczające lęki”, Kendall podzieliła się również bezpośrednim wpływem, jaki jej walka ma na jej sen.

“Dosłownie budzę się w środku nocy z pełnymi atakami paniki,” kontynuowała. “Gdzie ja w ogóle zaczynam? Wszystko jest tak straszne; trudno wymienić jedną rzecz”.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.